Шпаклівки

Шпаклівкою називається процес, який готував стіни і стелі приміщення до подальшого декорування – фарбування або обклеювання шпалерами. Вона хороша тим, що доповнює штукатурку, створюючи абсолютно рівну поверхню. У цих цілях використовується суха будівельна суміш для шпаклювання, в просторіччі також іменована просто шпаклівкою. Вона набагато пластічнєє штукатурки, її заповнювачі представлені більш дрібними фракціями, а для водовідштовхувальних властивостей в ній міститься ряд додаткових функцій, на зразок акрилу.

Купити мішок шпаклівки необхідно кожному, хто зібрався робити капітальний ремонт житла. Але як зробити правильний вибір матеріалу? Адже шпаклівка буває різною, і кожен її вид відрізняється особливими властивостями, найбільш підходящими в тому чи іншому випадку. Та й вартість шпаклівки неоднакова. Щоб не шкодувати про свій вибір, досить ознайомитися перед покупкою з різновидами цієї будівельної суміші.
Зазвичай для шпаклівки використовується один з трьох видів матеріалів:
цемент;
гіпс;
в'яжучі полімери.
У кожного з них є свої переваги і недоліки. Вибір здійснюється в залежності від підстави, на яке повинна лягати шпаклівка.
Гіпс пластичний, має більш дрібними фракціями наповнювача, але менш міцний, ніж інші матеріали. Застосуємо лише у приміщенні, де вологість не перевищує нормальну. Додатковим плюсом гіпсу є красивий білий колір, іноді з рожевим відтінком.
Цемент більш міцний і стійкий до впливу вологи. Шпаклівка з цементу використовується як усередині зволожених приміщень, так і для зовнішніх фасадних робіт, обробки цоколя і т. п.
Полімери надзвичайно вологостійкі і підійдуть до основи будь-якого типу – від бетону до гіпсокартону. Терпкий полімер при шпаклюванні дає більш гладку поверхню у порівнянні з іншими матеріалами. Особливо гарні полімерні матеріали при самостійному ремонті, оскільки навіть при повільній роботі дилетанта замішаний розчин не встигне висохнути і не пропаде. Єдиний недолік такої шпаклівки – дорожнеча. Ціна шпаклівки в Україні сильно розрізняється в залежності від марки і якісний імпортний полімер коштує недешево.
Щоб купити найбільш підходящу для вас шпаклівку максимально дешево, слід знати, що використовуються ці суміші для різних цілей.
Стартовий, або вирівнюючу шпаклівку з великими фракціями застосовують, щоб усунути великі дефекти поверхонь. Цей матеріал витрачається у великих кількостях, і тому в цілях здешевлення заповнюється великими фракціями.
Фінішна шпаклівка накладається на стартову. Фракції її більш дрібні, з великим числом додаткових компонентів. Тому варто фінішна шпаклівка дорожче стартової. Її кладуть більш тонким для остаточного вирівнювання поверхні.
В інтернет-магазині нашої компанії уважні, що працюють в інтересах покупця консультанти дадуть відповідь на всі ваші питання з приводу властивостей і застосування того або іншого сорту штукатурки. Крім того, у нас найнижча ціна шпаклівки в Києві.