АКРИЛ-ПУТЦ 2 в 1 (фініш + старт) Шпаклівка, 20кг

Шпаклювальна гладь СНЄЖКА Acril-Putz старт + фініш використовується всередині приміщень для створення ідеально рівних стін. Застосовується методом нанесення «мокрим по мокрому». Має ідеально білий колір, що дозволяє використовувати її в якості підстави, що не дає додаткового тону і плям, під лакофарбові матеріали і тонкі шпалери. Придатна для нанесення товстих шарів до 3 см на окремих ділянках. Швидко сохне і не дає усадки. Володіє нормальною еластичністю.

Попередня підготовка поверхні:

Основу перед нанесенням слід очистити від пилу і бруду, механічним способом видалити жирні і масляні плями, старі лакофарбові покриття і т. п. Слабкі, обсипані ділянки і матеріали з сильним вологопоглинанням попередньо обробити грунтовкою глибокого проникнення. Перед нанесенням на щільні і гладкі підстави слід обробити поверхню грунтовкою для підвищення рівня адгезії.

Приготування складу:

Суху масу насипають в чисту ємність із заздалегідь отмерянной водою з розрахунку 0,3 л на 1 кг сухої маси, перемішуючи. Замешевание здійснюють за допомогою міксера на малих обертах до однорідної консистенції. Після технологічної паузи в 5 хв суміш перемішують знову. Рекомендується використовувати тільки чисті ємності та інструменти. Час використання готового розчину 1 годину. Повторне розбавлення водою і перемішування не допускається.

Використання:

В якості інструментів можна використовувати пластикові і металеві напівтерки і шпателя. Наноситься шаром не менше 1 мм (рекомендована товщина шару близько 3 мм). Наступні шари наносяться тільки після повного висихання попереднього.

Після висихання додатково обробляється наждачним папером, шліфувальною сіткою або губкою.

Розхід: 1 кг/м2/мм;

Ще не було питань.