Wallmix H12 Шпаклівка цементна фінішна. Біла

Шпаклівка WALLMIX Н-12 призначена для виконання остаточної тонкошарової обробки всіх видів мінеральних основ. Ефективна при ремонті тріщин, отворів, виїмок і інших дефектів глибиною до 3 мм на поверхнях підстав. Рекомендується для обробки фасадів та інтер'єрів з створенням різних фактур.

Застосування. Шпаклівка WALLMIX призначена для виконання остаточної тонкошарової обробки всіх видів мінеральних основ. Ефективна при ремонті тріщин, отворів,

виїмок і інших дефектів глибиною до 3 мм на поверхнях підстав. Рекомендується для обробки фасадів та інтер'єрів з створенням різних фактур.

Склад: Суміш білого цементу з мінеральними заповнювачами і модифікуючими добавками.

Підготовка підстави:

Проводиться згідно з вимогами ДСТУ-Н Б А. 3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б Ст. 2.6-212:2016. Основа повинна бути сухою, міцною і очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, воску, залишків фарби. Неміцні шари потрібно видалити. Сильновпитывающие основи перед виконанням робіт необхідно обробити грунтовкою акрилової WALLMIX і витримати від 4 до 6 годин. Слабковбираючі і

гладкі основи перед початком роботи обробляють адгезійної грунтовкою WALLMIX кварцгрунт і витримують від 4 до 6 годин.

Приготування розчину:

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 0,40-0,46 л на 1 кг суміші (6,0-6,9 л на мішок 15 кг). Ретельно перемішати мішалкою або низкооборотистойдрелью з насадкою до однорідної консистенції без грудок і згустків. Після чого розчин витримати 5 хвилин і знову ретельно перемішати. Отриманий розчин необхідно використати протягом 2 годин.

Увага! Забороняється додавати в розчин інші компоненти.

Виконання робіт:

При виконанні робіт необхідно дотримуватись вимог діючої нормативної документації.

Розчинову суміш слід наносити за допомогою шпателя, терки, напівтертка чи іншого інструменту з нержавіючої сталі до отримання необхідної товщини. Для отримання ідеально рівної поверхні, не вимагає шліфування, необхідно через 5-15 хвилин (залежно від характеру основи і умов навколишнього середовища) після нанесення шпаклювального шару за допомогою пластикової або нержавіючої тертки виконати повне вигладжування поверхні. Для отримання фактурної поверхні необхідно через 5-15 хвилин після нанесення шпаклювального розчину слід використовувати гумовий валик з бажаним малюнком або інший інструмент. Максимальна товщина шару шпаклівки не повинна перевищувати 3 мм за одне нанесення, а при фактурної прикрашені - 5 мм.

При нормальних кліматичних умовах (температура +20 °с і відносна вологість повітря 60%) час твердіння розчину становить приблизно 24 години. До шліфування (при необхідності) можна приступити через 24 години, до фарбування або нанесення декоративних покриттів на водній основі - через 72 години, на основі органічних розчинників - через 7 діб.

Увага! Роботи слід виконувати при температурі від +5 °С до +30 °С. Найбільш ефективний результат досягається при температурі +20 °С й відносній вологості 60%. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. До початку виконання робіт, протягом не менше 24 годин, розчин необхідно захищати від потрапляння прямих сонячних променів, а також підвищеної вологості (дощу, туману тощо).

Витрата суміші становить 1,3 кг/м 2 при товщині шару 1 мм

Ще не було питань.