АРТИСАН С-31 / 25кг Фасадна шпаклівка гладка (біла), до 3 мм

Artisan С-31 - суха мінеральна шпаклівка на основі білого цементу. Призначена для фінішних робіт. Може застосовуватися як усередині приміщень, так і для обробки фасадів. Після висихання утворює гладку білу поверхню. Рекомендується нанесення шаром не товще 1-3 мм.

Головною відмінністю шпаклівки Artisan С-31 від її аналогів є білий колір готового покриття, білизна висохлої поверхні становить 85%. Це особливо важливо, якщо оштукатурена стіна призначається під фарбування. На відміну від сірого штукатурних сумішей Artisan С-31 не змінює вибраний тон фарби на більш темний. З додаткових якостей можна відзначити:

  • Хорошу паропроникність в поєднанні з вологовідштовхуючими властивостями;
  • Не відшаровується від впливу циклів заморожування / відтавання;
  • Стійка до впливу відкритого вогню.

Область застосування:

Шпаклівку Artisan С-31 доцільно застосовувати для формування ідеально гладкої поверхні при зовнішніх роботах і в приміщеннях з високою вологістю - ванні кімнати, кухні. Рекомендується використовувати під фарбування, але можна застосувати і в якості декоративної штукатурки , якщо додати в готову суміш кілька будівельних барвників. Може використовуватися в якості захисного шару в системах зовнішнього утеплення. Наноситься поверх сітки серпянки на горючі теплоізоляційні матеріали.

Підготовка підстави:

Артисан С-31 добре прилипає до стін будь-якого типу за умови їх грамотної підготовки. Комірчасті і легкі бетони, а так само оштукатурені поверхні сильно поглинають вологу необхідно просочити ґрунтовками типу Ceresit СТ 17 . Якщо стара або стартова штукатурка сильно кришитися, необхідно обробити поверхню зміцнює або універсальним грунтом , щоб запобігти відшарування фінішної шпаклівки.

Ще не було питань.