Шпаклівка Knauf Fugenfuller, мішок 25кг

Все про шпаклівці Фугенфюллер

Збулася головна мета, отримати своє власне гніздечко. Ви так довго працювали і відкладали на мрію, що ось тепер вона у ваших руках і так, трохи не в такому вигляді, якому хотілося б, але руки є, а значить і втілити в реальність свої ідеї, буде просто.

Кожної другої людини, кидає в піт лише від одного слова – ремонт, адже це такі великі витрати грошових коштів, фізичних сил і нервів. Найчастіше, навіть звичайна поклейка шпалер не проходить без емоційних сплесків.

Взагалі, незважаючи навіть на те, де була придбана квартира, в новобудові або це вторинне житло, не потрібно сподіватися на ідеально рівні стінові поверхні, а також рівну підлогу. Як би ви не намагалися уникнути долі ремонтних робіт, але якщо хочеться, щоб все було ідеально, необхідно виконати один з головних і завершальних етапів, вирівнювання поверхні стін – це шпаклювання гіпсовим розчином.

Шпаклювання гіпсом, дозволяє добитися ідеально рівної поверхні стіни, на яку можна буде вже клеїти шпалери, плитку або будь-який інший декоративний матеріал.

Важливо!До вибору шпаклювального гіпсового матеріалу, необхідно підходити ретельно. Від якості і початкових властивостей сировини, буде залежати результат виконаної роботи. Одним з найбільш затребуваних шпаклювальних матеріалів, є – штукатурка фірми Knauf Фугенфюллер.

Даний матеріал фірми Фугенфюллер має відмінні характеристики і властивості гіпсової суміші,які дозволяють наносити розчин на будь-який вид поверхні з окремою закладенням швів або з повним перекриттям нерівностей і дефектів стіни.

Переваги шпаклівки Кнауф Фугенфюллер

Основними відмінними перевагами матеріалу Фуген, є наступні властивості:

  • Завдяки своїй текстурі і добавок полімерного композиту, після нанесення гіпсового матеріалу Фуген, ідеально рівна поверхня набуває вигляд;
  • Високі адгезивні здібності. Завдяки цій властивості, шпаклівка Knauf фуген, відмінно скріплюється з будь-якими поверхнями;
  • Можливість шліфування Фуген, без втрати первинних властивостей матеріалу;
  • Легкість у використанні;
  • Економічність.

Вибираючи саме гіпсову шпаклівку Knauf Фуген, для завершального етапу свого ремонту, забезпечується комфортне завершення ремонту і високу якість виконаної роботи.

Параметри роботи з Кнауф Фуген

Як ми вже згадували вище, що матеріал Фугенфюллер відрізняється економічністю у використанні. Що це означає? А все просто. Не варто відкладати з зарплати по кілька тисяч, щоб тільки зуміти оплатити кілька десятків кг шпаклівки Кнауф.

Шпаклювальний матеріал фірми Кнауф, відрізняється порівняно малою витратою матеріалу. Так наприклад, коли необхідно закрити тільки шви, то в середньому витрата Фугена складе близько 0,25 кг на квадратний метр. А суцільне нанесення Фугенфюллера шаром не більше 1 мм, потребує близько 1 кг на квадратний метр.

Крім цього, знаючи попередні розрахунки витрат шпаклівки Кнауф, потрібно пам'ятати про те, що допускається нанесення матеріалу шаром до 5 мм.

Важливо! Термін придатності Кнауф Фугенфюллер в закритому мішку, становить близько півроку. Після того, як Фуген буде приготовлена, її необхідно використати протягом години.

Необхідно завжди звертати увагу на термін придатності, так як гіпс і інші компоненти шпаклівки Фуген Кнауф, втрачають свої унікальні властивості.

Шпаклювальна суміш Фугенфюллер ціна в Києві

Ціна продукту Кнауф Фугенфюллер, має різницю у цифрах у кожному будівельному магазині України.

Наш будівельний інтернет-магазин «Строймат Київ» пропонує саму оптимальну вартість за один мішок матеріалу Фугенфюллера.

Важливо!У нашому інтернет-магазині, можна купувати товар, як в роздріб, так і оптом. Купити шпаклівку Knauf можна не тільки легко і просто, але й вигідно. Так наприклад, ціна одного мішка Фуген 25 кг цього матеріалу в роздріб, складе – 197,9 гривень.

Ціна на опт – 163,16 гривень.

З нами можна економити, без втрати якості продукції.

Як купити шпаклівку Фугенфюллер?

Дізнавшись ціну Knauf Fugenfuller в нашому інтернет-магазині «Строймат Київ», можна переходити до оформлення замовлення і доставки прямо до ваших дверей.

Якщо раптом з якоїсь причини, не виходить зробити замовлення Фугенфюллера самостійно, можна завжди звернутися за телефоном (097) 413-25-53 до наших менеджерів і вони не тільки допоможуть з оформленням, але і дадуть додаткові поради по придбанню та інших товарів фірми Кнауф.

Ми за простоту і доступність покупок, для кожного покупця.

Ще не було питань.