Шпаклівка KNAUF Uniflot, мішок 25 кг

Шпаклівка KNAUF Uniflot мішок 25 кг застосовується в якості матеріалу, що використовується для закладення швів, стиків між панелями гіпсокартону. Застосування даного виду шпаклівки, виключає необхідність використання армуючої стрічки. Шпаклівка КНАУФ Уніфлот підходить для закладення поздовжніх і поперечних швів

Характеристики матеріалу

Шпаклівка відрізняється максимальною простотою свого застосування, відсутності будь-яких навичок її використання, швидким висиханням і хорошою адгезією. Обробний матеріал відноситься до категорії екологічно безпечних речовин, не несе в собі загрози для здоров'я людей і домашніх тварин. Для приготування готової суміші KNAUF Uniflot її потрібно змішати з водою і перемішувати до отримання однорідної маси. Для повного застигання суміші на поверхні буде потрібно 60 хвилин.

Технічні параметри матеріалу

Шпаклівка використовується для шпаклювання стиків на стінах, стелях і перегородках, витрата матеріалу буде складати 0,3-0,5 кг/м2 оброблюваної площі. Одна упаковка містить 25 кг дрібнодисперсного суміші, що складається з правильних пропорцій гіпсу і полімерних матеріалів. Для приготування готової шпаклівки на 25 кг суміші потрібно 12-14 літрів води. Товщина наносного шару становить від 1 до 5 мм. Шпаклівка Уніфлот 25 кг може застосовуватися виключно для інтер'єрних робіт усередині приміщення при температурах від +5 до +30 градусів. Основним призначенням оздоблювального матеріалу є закладення швів і стикових з'єднань між листами гіпсокартону, а також усунення незначних нерівностей на інших видах поверхонь.

Купити шпаклівку KNAUF Uniflot в Києві

Компанія Строймат Київ займається реалізацією якісних будівельних та оздоблювальних матеріалів в столиці України за доступною ціною. При оптовому замовленні шпаклівки, потенційний покупець отримає наступні переваги:

  • Доставка власним транспортом компанії у будь-який район Києва;
  • Завжди в наявності на складі необхідний обсяг будівельних і оздоблювальних матеріалів КНАУФ;
  • Оперативна обробка замовлень, що надходять, відправлення відбувається відразу після оформлення покупки;
  • Діє гарантія якості та відповідність заявленим характеристикам оздоблювального матеріалу на всі реалізовані товари;
  • Пропонуються прийнятні ціни, відповідні рекомендованій вартості заводом виробником.

Ще не було питань.