SEMIN SEM JOINT COMPOUND Шпаклівки готові, 25кг

Semin Sem Joint - пастоподібна шпаклівка з високим рівнем паропроникності для вирівнювання стін і нанесення на них оздоблювальних складів. Легко шліфується і обробляється. Економічна і багатофункціональна.

Область застосування:

Фінішна шпаклівка застосовується для обробки стиків плит ГКЛ , фінішної обробки приміщень і поліровки швів. При внутрішніх роботах використовується разом з армуючою стрічкою.

Спосіб застосування:

  • Для приготування розчину використовується тільки чиста вода кімнатної температури. Суха суміш засипають у воду. Компоненти перемішуються будівельним міксером або дрилем зі спеціальною насадкою. Готова суміш однорідної консистенції наноситься тонким, рівним шаром товщиною не більше 15 см на місце стику з вдавленням підстави.
  • Після закладення стиків ГКЛ Semin Sem Joint Compaund
  • По всій висоті шва в центрі накладається армуюча стрічка, яка потім маскується другим шаром розчину. Капелюшки саморезов шпаклюються. Стики після висихання пасти зачищаються, при необхідності наноситься фінішний шар шпаклівки. Вступники кути обробляються з використанням армованої стрічки або металевих кутників.

Термін зберігання:В захищеному від високих і низьких температур приміщенні у непошкодженій заводській упаковці протягом 9 місяців.

Витрата: для швів: ГКЛ - 0,5 кг / м2 , д

Ще не було питань.