KRAFT Профіль Fortis пристінний L 19*24мм, 3м RAL 9003 (уп.80шт)

Підвісна системаKraft Fortis виготовлена з високоякісної оцинкованої сталі, на видиму частину якої нанесено захисне полімерне покриття, стійке до впливу агресивних факторів зовнішнього середовища і може бути виконано в будь-якій кольоровій гамі за RAL. Профілю мають додаткове ребро жорсткості і пожежний компенсатор, який нейтралізує температурні розширення металу в разі пожежі. Ця система сумісна з плитами з будь-яких матеріалів (дерево, скло, пластик, мінераловатні панелі) будь-яких прозводітелей. В підвісну систему можуть бути вбудовані спеціальні модульні світильники, які підвішуються окремо до основи.

Служать для формування каркасів різних за конструкцією і призначенням , в тому числі для перегородок, облицювань і підвісних стель. Каркаси, в свою чергу, є жорстким підставою для кріплення стелі Армстронг.

Властивості:

  • Естетичні, функціональні, надійні, довговічні.
  • Прості в установці, при цьому будь-який елемент легко замінюється без демонтажу всієї системи.
  • Дозволяють приховати комунікації, дають можливість встановити в застельовому просторі кліматичні системи. Завдяки продуманим систем кріплення панелей, можливий легкий доступ до будь-якої ділянки для обслуговування повітроводів, проводки, обладнання.
  • Сприяють підвищенню тепло-, звукоізоляції в приміщеннях, де вони встановлені. Прості у відході, не вимагають додаткової забарвлення навіть через кілька років експлуатації.

Профіль пристінний Kraft Fortis є частиною системи підвісної стелі і монтується по периметру кімнати, для утримування плит і декоративного приховування стику країв підвісної стелі зі стіною.

ПрофільKraft Fortis є представником преміум-сегмента, товщина металу становить 0,28 мм Допускається навантаження на профіль Kraft Fortis 8 кг/м2. Профіль Kraft Fortis покритий полімерним покриттям, товщиною0,25 мм. Дане покриття захищає профіль від корозії.

Розміри:

Ширина профілю:24 мм

Довжина:3000 мм

Висота:19 мм

Виготовляється з високоякісної оцинкованої сталі

Колір: білий

Видима підвісна система

Клас горючості: Г1

Ще не було питань.