Сeresit СТ-327 Антивандальна сітка (330 г / м2, рулон 25 м2)

Сітка штукатурна Сeresit СТ 327 (Церезит). Армуюча сітка призначена для всіх скріплених систем зовнішньої теплоізоляції Церезіт.

Властивості:

  • стійка до розривних навантажень
  • підвищує тріщиностійкість захисного шару
  • стійка до впливу лугу

Призначена для застосування в якості армуючого шару штукатурних і захисно-декоративних покриттів зовнішніх і внутрішніх поверхонь будівель і споруд, для захисту їх від утворення поверхневих тріщин, що утворюються в результаті коливань температури, атмосферних і механічних впливів.

Виконання робіт:

Перед пристроєм армуючого гідрозахисного шару усі вершини віконних і дверних прорізів необхідно додатково армувати прямокутними вирізами «косинками» щелочестойкой склосітки сітка штукатурна Ceresit CT 327 з розміром не менш 200х350мм.

Для влаштування армуючого гідрозахисного шару необхідно нанести клейову шпаклевучную суміш за допомогою зубчастого шпателя з нержавіючої сталі з розміром зуба 10х10 мм

Приготована до застосування армуюча суміш розподіляється рівномірно по поверхні плити теплоізоляції. На свіжий підготовлений армувальний шар клейового складу, слідують втопити склосітку, з допомогою металевого шпателя нанести ще один шар суміші (1.5-2.0 мм) Сітка повинна бути повністю покрита розчином і не просвічувати. Потрібно зробити внахлест з наступними полотнами сітки близько 100мм. Не повинні співпадати зі стиками теплоізоляційної плити краю сітки. Віконні і дверні прорізи, потрібно додатково армувати і посилити полотнами сітки близько 200х300 мм діагонально розташувавши їх.

Основні характеристики:

  • Довжина рулону: 25 м
  • Щільність: 330 г/м?

Ще не було питань.