Kreisel 240 Клейова армуюча суміш для МВ 25кг (42)

Клейова суміш 240

Крайзель 240 являє собою дрібнозернисту суху суміш з мінеральними, зв'язують і модифікуючими добавками.

Завдяки розчиненому у воді клею kreisel 240 влаштовується базововый армований штукатурний шар на теплоізоляційних, перлітоцементних, мінераловатних, пінопластових плитах фасадів будівель. Після того, як суміш висохне і затвердіє, утворюється еластична поверхня з прекрасним зчепленням, стійка до екстремально низьких температур, підвищеної вологості і проникненню пари.

У попередню підготовку основи перед приклеюванням плит входить, по-перше, їх очищення від всіляких забруднень, отшелушивающихся шарів штукатурки, різних малярних покриттів. При цьому також проводиться механічне очищення стін металевими щітками, в тому числі і для видалення нестабільних елементів, а висновок стіни промиваються, після чого потрібно почекати, поки вони висохнуть. При наявності на поверхні невеликих нерівностей дефект усувається шпаклівкою, а глибокі вибоїни усуваються за допомогою латання. При необхідності заснування додатково покриваються грунтующими розчинами.

Підготовка суміші включає в себе наступні маніпуляції: порошокKreisel 240 поступово висипається в тару з відповідною кількістю чистої прохолодної води. Далі отриману субстанцію необхідно перемішувати ручним або механічним способом з використанням спеціального міксера стільки часу, щоб вийшла однорідна і не містить грудок маса. Після того, як суміш дозріє, приблизно через 5 хвилин, його необхідно перемішати повторно – на цей раз набагато більш ретельно.

Ще не було питань.