KNAUF невелир шпахтель 415, мішок 25кг

Кнауф Нівелір Шпахтель 415 складається з гіпсу, полімерних добавок і дрібнофракційних наповнювачів. Швидко твердіє і висихає. Розведений згідно з інструкцією розчин, володіє хорошою текучістю. Допускається машинна обробка великих площ за допомогою змішувальних насосів G4/G5 від компанії PTF.

Максимальна товщина 15 мм Технічні пересування по поверхні допускаються не раніше ніж через 3 години при товщині шару 2 мм, а укладання підлогових матеріалів можна проводити через 2 дні. При товщині шару 10 технологічна пауза для висихання перед укладанням підлогових матеріалів складає 8 днів.

Область застосування:

Кнауф Нівелір Шпахтель 415 призначений для згладжування нерівностей сухих гіпсових, бетонних і цементних підлог, що самовирівнюються. Рекомендується використовувати для вирівнювання підстав створених з матеріалів Knauf: Vidifloor або Knauf FE-50. Кнауф Нівелір Шпахтель 415 використовується в якості основи для підлогових покриттів в житлових приміщеннях з нормальною вологістю.

Особливості використання:

Перед заливкою гіпсової стяжки Кнауф Нівелір Шпахтель 415 на основу з нормальною поглинанням його необхідно прогрунтувати. Допускається розведення ґрунтовки водою у співвідношенні 1:1. Підстави з сильно всмоктуючих матеріалів грунтується два рази. Перший раз ґрунтовка розбавляється водою в співвідношенні 1:2 (грунтовка: вода), другий раз - співвідношення розведення 1:1.

Витрата:

1,6 кг/м2/мм

Ще не було питань.