Штукатурка Knauf HP Start, мішок 30 кг

Характеристика штукатурки Кнауф Старт

Роблячи ремонт у своєму затишному гніздечку або виробляючи обробку в комерційному приміщенні, будь то офіс, торговий центр або будь-яке інше, приходити момент, коли необхідно провести вирівнювання поверхні стін. Не варто ігнорувати даний процес оздоблювальних робіт, так як спочатку, стіна не може мати ідеально рівну поверхню, як би не намагалися будівельники.

Будь-який дефект, будівельна бруд на стінах, дає нерівність, яка в подальшому може викликати проблеми в процесі наклеювання декоративного матеріалу.

У зв'язку з цим, щоб в подальшому не виникало труднощів у процесі обробки, необхідно провести обов'язковий етап ремонту – стартове штукатуривание поверхні.

Для того щоб домогтися кращого результату нанесення штукатурки на стіни, слід вибирати якісний будівельний матеріал фірми Кнауф, з високими властивостями і характеристиками.

Одним з актуальних продуктів на будівельному ринку, є – штукатурка Knauf HP Start.

Саме шпаклівка фірми Кнауф, користується високим попитом серед професійних будівельників і звичайних людей.

Шпаклівка Кнауф Старт – це універсальний матеріал, який виготовлений на гіпсовій основі та призначений виключно для дизайнерського оздоблення приміщень житлового і комерційного призначення.

Шпаклівка Кнауф Старт слід застосовувати тільки в тих приміщеннях, де показники вологості не відрізняються від стандартних. Крім цього, штукатурка фірми Кнауф, має ряд переваг, які виділяють її серед аналогічних продуктів.

Переваги штукатурки Кнауф МН Старт:

  • Економічність – так як максимальний шар нанесення шпаклівки на стіну, становить – 10 мм, то при використанні мішка об'єднання об'ємом до 30 кг, його вистачить у середньому на 4 квадратних метра ( за умови суцільного нанесення). У зв'язку з цим, якщо порівнювати штукатурку HP Start з іншими гіпсовими сумішами, то витрата складі в 2 рази менше.
  • Водонепроникність – при нанесенні шпаклівки, за підсумком, стіна буде володіти підвищеною водонепроникністю. Шпаклівка Кнауф, не має властивості розшаровування, а тому і підходить для застосування на поверхнях, які часто контактують з водою.
  • Морозостійкість – будівельна обробна старт – шпаклівка, дозволена для використання при високих температурах. Завдяки доданим компонентів в старт – шпаклівки, матеріал не схильний до втрати властивостей при температурних перепадах.
  • Підтримання сприятливого клімату в приміщенні – за рахунок того, що шпаклівка HP Start має «дихаючої» здатністю, в приміщенні буде регулярно циркулювати повітря.
  • Екологічність – у виготовленні старт–шпаклівки, використовуються тільки якісні та екологічні компоненти (гіпс).

Параметри шпаклівки Knauf Start

Як і будь-яка інша будівельна суміш, старт – шпаклівка фірми Кнауф, має не тільки загальні характеристики, але і технічні параметри, які допомагають розрахувати необхідну кількість обсягу шпаклівки, а також використовувати її строго по інструкції.

Так, одним з головних параметрів гіпсової старт – шпаклівки, є – її витрата.

Як ми вже згадували вище, даний матеріал має перевага в економічності. Тепер розглянємо більш докладно, з чим це пов'язаність язано.

Витрата вже готової гіпсової стартової шпаклівки, становить у середньому 1 кг на квадратний метр. Не варто забувати, що дані розрахунки носять лише попередній характер. Остаточний показник витрати, буде залежати від наносного вами шару суміші, а також увазі нанесення – суцільне або плямисте.

Стартова шпаклівка Knauf – це суха суміш, яку перед використання, слід приготувати. Для того щоб суху суміш перетворити на стан готового розчину, необхідно 18 літрів води на мішок суміші об'єднання об'ємом 30 кг.

При всіх показниках і розрахунках, варто пам " ятати рекомендовані і допустимі показники наносного шару. Мінімальний шар – це 3 мм, максимальний – 15 мм.

Важливо!Застосовується готова шпаклівка тільки всередині приміщень в температурному діапазоні від +5 до +35 градусів.

Ціна стартової штукатурки Кнауф

Перед тим, як придбати будівельну шпаклівку фірми Кнауф, необхідно ознайомитися з ціновою різницею на будівельному ринку України.

Ціна залежить в першу чергу від обсягу одного мішка і від накрутки самим магазином.

Наш будівельний інтернет-магазин «Строймат Київ» пропонує не втрачати час у пошуку оптимальної вартості матеріалу, а звернути до нашого сайту, на якому можна придбати гіпсову штукатурку Кнауф за порівняно прийнятну ціну.

Так, наприклад, вартість одного мішка штукатурки, об'єднання об'ємом 30 кг у роздріб – 147,2 гривні.

Вартість опт – 127,84 гривні.

Помітна різниця може не тільки приємно здивувати, але і істотно заощадити закладений бюджет.

Як купити будівельну суміш Knauf HP Start?

Замовляти шпаклівка Knauf HP Start можна самостійно на сайті нашого інтернет-магазину «Строймат Київ» або звернути за допомогою до спеціалізованих менеджерів магазину.

Ми з задоволенням допоможемо купити штукатурку не виходячи з дому, з оперативною доставкою прямо до дверей.

Купити шпаклівку Кнауф Старт – це не про марнування часу в задушливих магазинах, а про комфортний вибір будівельного матеріалу, сидячи в улюбленому кріслі, ще й за приємну ціну.

Ще не було питань.