Профитеп 150 Плюс 150*610*1230мм 40шт/п (уп 4,5м2)

Мінеральна вата Профитеп 150 Плюс – це якісна і довговічна у використанні скловата, застосовувана в якості утеплювального і звукоізоляційного матеріалу. Випускається утеплювач в плитах розміром 1230х610х150 4,5 м2 в одній упаковці, 40 упаковок на одному піддоні. Матеріал застосовується для використання на будь-яких не навантажуємо конструкцій всередині приміщень, горищ та дахів. Вата не піддається горінню, витримує високі температурні навантаження без зміни своєї структури. При виготовленні утеплювача використовується екологічно безпечна технологія ECOSE TECHNOLOGY, не передбачає наявність фенолових смол і формальдегіду у складі матеріалу. Відмінна теплопровідність утеплювача гарантує хорошу економію енергоресурсів. Вата не боїться вогкості, добре пропускає вологу, пара, конденсат, в ній не утворюється грибок і цвіль, вона не схильна до гниття.

Чому вигідно купити мінеральну скловату Profitep 150 Plus в Києві?

Створення надійною, довговічною і безпечної ізоляції приміщення повноцінно залежить від правильного вибору матеріалів. Обраний вид мінеральної вати в повній мірі відповідає наступним критеріям:

  • Створює гарний заощадження енергії та заощаджує кошти на утеплення приміщень;
  • Забезпечує простоту і легкість монтажу, монтується практично на будь-які навантажуються конструкції;
  • Повністю екологічно безпечний матеріал, не містить в своєму складі шкідливих і токсичних компонентів, здатних створити загрозу і завдати шкоди здоров'ю людини і домашніх тварин.

Купівля мінеральної вати Profitep 150 Plus буде актуальна для компаній Києва і інших міст України, що спеціалізуються на будівництві та ремонті будівель і споруд цивільного, комерційного та промислового призначення.

Щільність14-15 кг/м3
Товщина150мм
Розмір150*610*1230мм

Ще не було питань.