KNAUF Грунт ГРУНДИРМИТЕЛЬ, 10 кг УКРАЇНА (33 шт / п)

Грунтовка глибокого проникнення КНАУФ Грундирмиттель 10 кг призначена для обробки різних поверхонь, з метою зменшення їх всмоктуючої здатності і поліпшення характеристик адгезії. Грунт підходить для різних типів підстави, включаючи піно - і газобетон, силікатна цегла, бетон і кераміку. Обробка грунтовкою буде сприяти рівномірному схоплювання розчину по всій поверхні. Дану різновид ґрунту рекомендують використовувати для проведення наступних видів будівельних та оздоблювальних робіт:

  • До нанесення цементних і гіпсових штукатурок;
  • В якості підготовчого періоду при укладці лицювальної плитки;
  • Перед установкою гіпсових підлог наливного типу.

Грунтовка може в рівній мірі використовувати для зовнішніх і внутрішніх робіт. Грунтовка KNAUF Grundiermitter 10 kg випускається у вигляді концентрату, в нерозведеному вигляді він не використовується. Розводиться чистою водою, пропорції залежать від різновиду оброблюваної поверхні.

Технічні параметри використання матеріалу

Рекомендується наносити грунт на очищені і знежирені поверхні при температурі не нижче +5 градусів. Штукатурка наноситься лише після повного висихання грунту, при стандартних показниках температури +25 С, процес висихання займає близько 3 годин. Даний вид грунтовки більше підходить для слабких основ, тобто гіпсової та крейдяній основі, при цьому він зможе підвищити адгезію практично будь-якої підстави. Витрата матеріалу складає 100 грам на квадратний метр оброблюваної площі, за умови розведення концентрату в співвідношенні 1:3. В якості упаковки використовується пластикове відро місткістю 15 кг. В закритому стані термін зберігання ґрунту становить 6 місяців.

Де купити ґрунтовку у Києві?

Компанія Строймат Київ реалізує якісні будівельні та оздоблювальні матеріали за цінами, рекомендованим виробником. Потенційний покупець вправі розраховувати на отримання таких переваг при закупівлі будівельних матеріалів в компанії:

  • Низька вартість, що досягається за рахунок оптових продажів і постачань безпосередньо з заводу виробника;
  • Економна доставка власним транспортом в будь-який район столиці та прилеглі міста Київської області;
  • Оперативне оформлення замовлення, товар відправляється одержувачу вже в день надходження заявки;
  • Повна гарантія на якість і відповідність запропонованого матеріалу заявленим характеристикам.

Ще не було питань.