MASTER BASIS Стяжка цементна сіра від 5мм до 40мм, 25кг

Суміш на цементній основіMaster Basis 25 кг призначена для проведення ремонтних робіт і вирівнювання підлог. Матеріал армований фіброзним волокном, тому відрізняється підвищеною міцністю і здатністю долати високі експлуатаційні навантаження. Після висихання створює міцне монолітне покриття, стійке до підвищеної вологості і розтріскування. Для звичайної стяжки використовується шар матеріалу до 100 мм, в разі облаштування системи тепла підлога – до 50 мм.

Стяжка цементна 25 кг – основні властивості та характеристики матеріалу

Стяжка відрізняється рядом істотних переваг, що забезпечують актуальність її використання в будівництві і ремонті:

  • Може застосовуватися для електричних і водяних теплих підлог»;
  • Володіє високою адгезією до будь-яких видів поверхонь;
  • Параметр міцності матеріалу досягає показника в М250;
  • Отримана суміш відрізняється стійкістю до утворення тріщин, переносить періоди замерзання, екологічно чиста і безпечна;
  • Стяжка підлоги 50 мм максимально проста і зручна в застосуванні.
Область застосування матеріалу і його покупка в Києві

Суха модифікованасуміш Master Basis призначається для облаштування міцних і довговічних цементних стяжок, необхідних для подальшого нанесення вирівнюючих сумішей. Стяжка відмінно підходить для якісного облаштування системи «теплих підлог». Матеріал актуальний у випадку ремонту тріщин, розколів, вибоїв, а також усунення будь-яких нерівностей і перепадів, наявних у підставах. Компанія СТРОЙМАТ Київ пропонує купити за низькими цінами якісні і довговічні будівельні матеріали від провідних світових та вітчизняних виробників. Потенційний клієнт має право розраховувати на отримання таких переваг:

  • Швидка обробка замовлення, вже в день його оформлення;
  • Економічна доставка придбаного товар власним транспортом компанії по Києву і Київській області;
  • Завжди в наявності необхідну кількість якісного і недорогого матеріалу;
  • На цементну стяжку Master BASIS поширюється дія гарантійних зобов'язань від виробника.

Склад матеріалу включає в себе цемент і мінеральні компоненти, а також модифіковані полімери. Розмір наповнення не більше 3 мм час роботи з приготованою сумішшю не більше 90 хвилин. Міцність зчеплення з бетонними поверхнями не менше 0,5 МПа.

Ще не було питань.