Kreisel 230 Клейова суміш д / кріплення ГО 25кг (42)

Kreisel 230 Клейова суміш д / кріплення ГО 25кг (42)
  • Бренд:
  • Модель
    10110
В наявності
Роздріб:
155,55
Оптова ціна: 118.99 грн
Велике замовлення?
Потрібна знижка?
Набирай
Доставка по Києву і області за низькими тарифами
Гарантія високої якості
Оплата будь-яким зручним способом
Клейова суміш 230

Kreisel 230 – черговий продукт з лінійки клейових сумішей Крайзель. В його основі – Портланд цемент марки, мінеральні наповнювачі, спеціальні модифікуючі добавки зі зв'язуючими властивостями.

Сфера застосування – кріплення плит з мінеральної вати в системах теплоізоляції Kreisel Turbo на підстави з різних видів бетону (звичайний, пористий і так далі) а також у штукатурці (цементна, з додаванням вапна). Основне місце використання даної штукатурно-клейовий суміші – малоповерхове будівництво. Витрата матеріалу при виконанні робіт складає від 5 до 6 кг на квадратний метр.

Особливості застосування

До того, як нанести клей, поверхню потрібно відповідним чином підготувати, виконати його вирівнювання, очищення від бруду та пилу, знежирення. Якщо знадобиться, провести глибоку ґрунтовку зволожених і пилеобразующих поверхонь. Вже приклеєні плити закріплюються дюбель парасольками і армуються.

Позитивними якостями клею Крайзель 230 є хороша морозостійкість і водостійкість продукту, паронепроникність, висока адгезія, еластичність, гідрофобність, досить демократична вартість. Компанія Строймат Київ, спеціалізується на оптовому продажі будматеріалів, пропонує різні види клею за доступними цінами.

Пропорційність змішування клею з водою становить 6,5 літрів на 25 кг (стандартний паперовий пакет) сухої суміші. Кондиції і структура суміші зберігаються протягом від двох до 2,5 годин. Що стосується самого порошку, термін його зберігання не перевищує одного року, починаючи з часу виробництва.

Наш сайт пропонує різноманітні види клею за найвигіднішими в регіоні цінами і з можливістю оперативної доставки.

Ще не було питань.