Wallmix K14 Клей для плитки, керамограніта і підлоги з підігрівом

Клей WallmixК-14 призначений для облицювання вертикальних і горизонтальних міцних недеформівних основ (бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних поверхонь) плиткою з водопоглинанням не менше 0,2% (керамограніт), у тому числі підлогових плиток великого формату, всередині і зовні виробничих і житлових будівель. Можливе застосування в системах підлог з підігрівом.

Основні характеристики клею Wallmix K-14:

  • высокоадгезионный і високопластичний
  • волого - і морозостійкий
  • для укладання в системі водного підігріву підлоги
  • для керамограніту
  • для плит великого формату

Увага! У системах підлог з підігрівом, де застосовується опалювальний мат і плитка укладається безпосередньо на нього, необхідно використовувати еластифікована клейову суміш WALLMIX K-17 або WALLMIX K-27 відповідно.

Ширина швів повинна бути не менше 2 мм

При облицюванні плитами, які мають товщину більше 10 мм і розміри більше 400х400 мм, роботи слід виконувати, застосовуючи комбінований метод нанесення: клейовий розчин нанести на основу шаром завтовшки розмір зубці шпателя, а також на тильну сторону облицювальної плитки товщиною приблизно 1-2 мм, а для стінових конструкцій - з додатковим механічним прикріпленням до конструкцій.

Термін придатності розчинової суміші 2 години.

Плитку необхідно укласти не пізніше 25 хвилин з моменту нанесення клейового розчину. Коригування плитки провести протягом 20 хвилин після її укладання.

Затирання швів необхідно починати не раніше, ніж через 24 години після укладання плитки.

Витрата клею для керамограніта Wallmix K-14:

Витрата клею буде залежати від того, куди ви його застосовуєте (стіни або підлогу), а також товщини шару. Рекомендована товщина шару 3-4 мм.

У середньому витрачається від 2,6 до 6 кг/м2

Ще не було питань.