Шпаклівка готова еластична SEMIN FIBRELASTIC, 5кг

Шпаклівка з підвищеною еластичністю і міцністю, здатна витримувати середні механічні навантаження. В якості в'яжучого, використовуються полімерні смоли, в наповнювачі присутній фіброволокно. Реалізується у відрах у вигляді емульсії.

Область використання

Semin FIBRELASTIC призначена для ремонту які деформуються підстав, закладенні рухомих тріщин і декорування стиків і місць сполучення елементів будівельних конструкцій. В якості матеріалу підстави можуть виступати: гіпсові штукатурки, гипсоблоки, ГКЛ, ГВЛ, всі види пористих бетонів, монолітні штучні залізобетон, природний камінь, цегла будь-якого типу, дерево і деревні композитні матеріали, метал покритий спеціальною грунтовкою. Може застосовуватися всередині і зовні приміщень для покриття стін, стель і підлог. На шпаклівку можна наносити фінішні шпаклівки (у тому числі і сухі), рекомендується марки Knauf. Допускається фарбування фактурними фарбами чи обклеювання толстослойными шпалерами.

Переваги та плюси:

  • хороша еластичність;
  • високий рівень міцності;
  • можливість витримати навантаження;
  • стандартна техніка і метод нанесення.

Особливості застосування:

Semin FIBRELASTIC рекомендується застосовувати для закладення стиків при з'єднанні різних матеріалів: цегла - дерево/екструдований пінополістирол, залізобетон-метал. Шпаклівка може наноситися без застосування додаткових армуючих матеріалів. Вона формує тонкий і міцний шар з високою жорсткістю, що зберігає свою еластичність і не растрескивающийся під впливом статичних і динамічних навантажень.

Поверхня основи необхідно очистити від забруднень і покрити грунтовкою, залежно від матеріалу. Шпаклівка наноситься шпателем або гладилкою з нержавійки. Заборонено наносити на замерзлу або мокру основу або проводити роботи під дощем. Висихання шпаклівки залежить від товщини шару і умов зовнішнього середовища. Як правило, шар товщиною 1 мм при 20С і відносній вологості 60% сохне 24 години.

Ще не було питань.