Wallmix F10 Клей для систем теплоізоляції

Клейова суміш WALLMIX "F-10" призначена для кріплення пінополістирольних і жорстких мінераловатних плит при утепленні фасадів будівель і споруд.

Характеристики:

 • пластичність готової маси
 • простота нанесення
 • висока адгезія
 • стійкість до морозів
 • стійкість до перепадів температур
 • довговічність
 • Робоча температура від +5 °C до +30 °С
 • Робочий час розчину 2 години
 • Витрата води 0,19-0,21 л на 1 кг суміші (4,5-5,25 л на мішок 25кг)

Виконання робіт:

При виконанні робіт необхідно дотримуватись вимог діючої нормативної документації.

Нерівності більше 10 мм слід попередньо вирівняти отштукатуриванием поверхні (наприклад, штукатуркою WALLMIX C-15).

У разі якщо поверхня стіни має нерівності більше 10 мм, то клейовий розчин наноситься на пінополістирольну плиту (пінопласт) смугами шириною близько 50 мм на відстані 20 мм від країв плити по всьому її периметру, і додатково у вигляді окремих клейових точок посередині плити. Смуги, нанесені по периметру повинні мати розриви. Площа приклеювання повинна становити не менше 60% від площі плити.

Якщо поверхня стіни має нерівності до 5 мм, то клейовий розчин наноситься на пінополістирольну плиту (пінопласт) смугами шириною приблизно 50 мм на відстані 20 мм від країв плити по всьому її периметру, а потім посередині. Смуги, нанесені по периметру повинні мати розриви.

Якщо поверхня стіни не має відхилень, то клейовий розчин наноситься суцільним способом по всій поверхні теплоізоляційної плити за допомогою зубчастого шпателя з розміром зубців 10*10 мм або 12*12 мм (для плит з мінеральної вати і екструдованого пінополістиролу – лише суцільний спосіб нанесення).

Перед нанесенням клейового розчину на плиту з мінеральної вати обов'язково провести його втирання в волокна плити.

При використанні екструдованої пінополістирольної плити в якості утеплювача, перед приклеюванням до основи, необхідно провести механічну обробку абразивним матеріалом її глянцевій поверхні з обох сторін.

Ширина швів не повинна перевищувати 2 мм Залишки клейового розчину необхідно видалити до її затвердіння. Можливі нерівності теплоізоляційного шару з пінополістирольних плит, які виникли в процесі кріплення, через дві доби після приклеювання шліфують. Не менш ніж через 3 доби виконують механічне кріплення плит утеплювача до основи.

Увага:

Роботи слід виконувати при температурі від +5°с до +30°с. Найбільш ефективний результат досягається при температурі +20°с й відносній вологості 60%. При інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. При виконанні робіт, фасад необхідно захищати від попадання сонячних променів, а також від підвищеної вологості (дощу, туману).

Витрата:

 • 4,5-5 кг/м2 для приклеювання пінопласту,
 • 5-7 кг/м2 для приклеювання мінеральної вати і екструдованого пінополістиролу (XPS).

Ще не було питань.