Шпаклівка для тріщин універсальна SEMIN SEM LIGHT, 5л

Шпаклювальна суміш Semin SEM LIGHTс полегшеними наповнювачами. До складу також входять антисептики, пластифікатори, полімерні смоли та інші модифікуючі добавки. Шпаклівка володіє хорошою пластичністю, легка в нанесенні, добре заповнює щілини, швидко висихає і формує міцний, але еластичний шар, який запобігає розтріскування (у поєднанні з армуючими матеріалами) під впливом статичних і динамічних навантажень на гіпсокартонну конструкцію.

Склад:

  • полімерні смоли у вигляді емульсії
  • надлегкий наповнювач
  • інші модифікуючі добавки.

Область використання:

Призначена для фінішного вирівнювання поверхонь стін і стель всередині і зовні приміщень. В якості підстави допускається використання ГКЛ, гіпсоблоки, бетону, цементних і гіпсових штукатурок, шпаклівки будь-якого типу, основи пофарбовані будь-якими лакофарбовими складами або покриті декоративно-оздоблювальними матеріалами. Semin SEM LIGHTприменяется при закладенні тріщин, відколів, вибоїн і інших дефектів основи.

Шпаклівка є підставою для будь-яких типів оздоблювальних матеріалів: тонких шпалер, фарби, в тому числі, світлих відтінків (не вимагає нанесення кольорового праймара). Дуже швидко висихає, подальша декоративна обробка допускається уже через 2 години після нанесення.

Особливості застосування:

Поверхня підстави очистити від забруднень, пилу, особливо масляних плям. При застосуванні на вулиці або на всмоктуючих підстав (пінобетон, гіпсокартон) матеріал рекомендується обробити грунтовкою PRIM-SM або іншим грунтом глибокого проникнення на акриловій основі.

Шпаклівка Semin SEM LIGHTготова до використання, однак перед нанесенням її рекомендується додатково перемішати. Якщо під час використання склад трохи підсох допускається додавання невеликої кількості води. На поверхню великої площі наноситься широким шпателем або полутерком, для закладення локальних дефектів використовується вузький шпатель.

Технічні характеристики:

  • Щільність: 0,4.ph: 7.
  • Дуже швидко сохне.
  • Фарбування можлива через 2 год після накладання!
  • Чудова якість поверхні: чистий білий колір, відсутність усадки,
  • немає необхідності в шліфовці


Ще не було питань.