Kreisel 330 / 10л Грунтовка з кварцовим наповнювачем

Грунтовка під мінеральну, акрилову і мозаїчну штукатурки, виготовлена на основі акрилової дисперсії. Обмежує і вирівнює поглинаючу здатність підстави, не зменшуючи паропроникності. Не містить органічних розчинників. Полегшує нанесення штукатурних покриттів і збільшує їх адгезію до основи. Стійка до впливу атмосферних факторів. Можливе забарвлення під колір штукатурної маси. Підходить для нанесення на всі будівельні підстави всередині і зовні будинків.

Застосування:

Засіб призначений для остаточної підготовки поверхні перед нанесенням мінеральних, акрилових і мозаїчних штукатурок фірми KREISEL. Регулює поглинаючу здатність підстави і зменшує витрату штукатурної маси.

Робочі дані:

  • Температура застосування (повітря, підстави, матеріалів): від + 5 °C до + 25 °C.
  • Час висихання покриття: близько 4 годин
  • Можливість нанесення штукатурного покриття: по закінченні близько 24 годин з моменту нанесення грунтуючого кошти.
  • Колір: білий або подібний під колір штукатурки
  • Витрата: близько 0,2-0,3 кг/м2 (в залежності від всмоктуючої здатності робочої поверхні).

Спосіб застосування:

Грунтуюче засіб потрібно рівномірно наносити на поверхню малярським методом з використанням валика або кисті і залишити до висихання. Штукатурний шар наносити через 24 години висихання загрунтованій поверхні. Неприпустимо проводити роботи при навколишній температурі нижче + 5 °C, а також проводити роботи по облицюванню під час атмосферних опадів, при сильному вітрі і при сильному сонячному освітленні облицювання без спеціальних заслонів, що обмежують вплив атмосферних чинників. Знову нанесені покриття необхідно захищати від дощу, морозу і занадто швидкого висихання.

Область застосування:

Ґрунтовка призначений для остаточної підготовки поверхні перед нанесенням мінеральних, акрилових і мозаїчних штукатурок фірми KREISEL. Регулює поглинаючу здатність підстави і зменшує витрату штукатурної маси.

Витрата: 0,2-0,25 кг на кв. м.

Ще не було питань.