Baumit MPI-25 Штукатурна суміш, 25 кг (54)

Машинна штукатурка Baumit MPI 25 25 кг вапняно-цементна

Вапняно-цементна штукатурка заводського виготовлення для ручного і машинного нанесення для внутрішніх робіт. Паропроникність Baumit MPI 25 дозволяє отримати готову поверхню під фарбування, регулює вологість у помещегии для створення комфортного мікроклімату.
 
Машинна штукатурка для отримання затертої поверхні, для внутрішніх робіт. Може використовуватися в приміщеннях з постійною вологістю. Підходить для облицювання плиткою. Може використовуватися в системах опалення стін.
 


 
Загальні вказівки
Під час нанесення штукатуркиBaumit MPI 25 і процесу твердіння температура повітря і основи не повинна бути нижче +5 С. При використанні опалювальних приладів, особливо газових необхідно забезпечити хорошу вентиляцію. Пряме нагрівання штукатурки неприпустимо. Свіжонанесену штукатурку необхідно зволожувати протягом 2 днів. Перед нанесення оздоблювальних шарів штукатурка повинна добре просохнути. Час висихання на 1 см товщини – 10 днів. Перед початком робіт штроби, шви в кладці й дірки повинні бути заповнені вапняно-цементним розчином (наприклад Baumit SchlitzMortel Rapid). Якщо на стіні встановлено яке-небудь обладнання (електричні шафи, труби та ін.) щоб уникнути утворення тріщин необхідно прорізати кельмою штукатурку до підстави. Не наносити на кахельну плитку.

Ще не було питань.