МОМЕНТ Піна монтажна професійна, 750мл

Момент PRO піна під пістолет при використанні розширюється в 2 рази і твердне під впливом природної вологості повітря. Ємність обладнана спеціальним адаптером для кріплення пістолета аплікатора. Піна монтажна має хороші показники адгезії практично з усіма будівельними матеріалами включаючи:

  • бетон;
  • цегла;
  • дерево;
  • метал;
  • кераміку.

Матеріал стійкий до вологості, старіння, не руйнується під впливом ультрафіолетового випромінювання.

Область застосування

Момент PRO піна під пістолет може використовуватися для будівельних і монтажних робіт як всередині так і зовні приміщень. Вона може бути використана для герметизації стиків і щілин, місце з'єднання ізолюючих матеріалів і покрівельних конструкцій. Для монтажу віконних і дверних прорізів. Герметизація швів навколо трубопроводів. для створення звуку і теплоізоляційних екранів. Для з'єднання покрівельних матеріалів і будівельних панелей.

Особливості використання:

Піна монтажні Момент PRO може бути нанесена на вологі, але не замерзлі поверхні при температурі до -10 ° C. Робоча поверхня повинна бути попередньо очищена від пилу, бруду, масел і т. п. Перед використанням балон повинен бути доведена до кімнатної температури природним нагрівом (витримується НЕ менше 12:00 ). Підвищення температури з допомогою нагрівальних елементів не допускається. Перед застосуванням ретельно збовтати протягом не менше 15 сек. Робоче положення балона дном вгору. Максимальна ширина шару 4 см максимальна глибина 10 см . При необхідності заповнення в декілька шарів, кожен попередній шар необхідно окропити водою.

Ще не було питань.