MASTER INSTALL суміш для кладки пористих видів блоків, 20 кг

Універсальний клей-штукатурка майстер Інстал для теплоізоляції і кладки стінових блоків з силікату, легкого бетону, вапняку з шириною швів від 3 мм.може застосовуватися для штукатурення поверхні блоків і зведення цегляних кладок.

Галузь застосування:

Зведення стін і кладок з вапняку, цегли, силікату і легкого бетону. Оштукатурювання поверхонь зі стінових блоків. Варто відзначити, що майстер Інстал має велику паропроникність, а значить зможе виводити конденсат і вологу з мінеральної поверхні.

Спосіб застосування:

Всі роботи з облаштування системи теплоізоляції проводяться при температурі повітря від +5 о С до +40 о с . Кількість води, необхідне для приготування розчину: 0,22-0,24 літра води на 1 кілограм сухої суміщу за допомогою дрилі зі спеціальною насадкою або вручну розчин перемішується до отримання маси однорідної консистенції.

Суміш витримується протягом п'яти хвилин, після чого знову перемішується. Життєздатність готового розчину становить 2: 00. Збільшити рухливість приготовленої суміші можна перемішуванням без додавання води. На поверхню матеріалу розчин укладається шпателем. Протягом трьох хвилин з моменту укладення допустимо зміну положення блоку за допомогою гумового молотка. Дефекти пористих блоків усуваються розчинної сумішшю Master-Install.

Витрата готового розчин - 1,3 кг / м2.

Ще не було питань.