Kreisel Cottage 215 Клейова суміш для теплозвукоізоляції

Призначений для кріплення фасадних пінополістирольних і мінераловатних плит, а також для виконання армованого склосіткою базового шару при влаштуванні фасадних теплоізоляційних систем в малоповерховому будівництві на підставах із звичайних бетонів, стінах з керамічних, силікатних,легкобетонних блоків. Для зовнішніх робіт.

Переваги

 • Висока адгезія до пінополістиролу і мінеральної вати
 • Паропроникна
 • Морозостійка
 • Зручна у застосуванні
 • Гідрофобна

Склад: Портландцемент, мінеральний заповнювач, модифікуючі добавки

Технічні іробочіхарактеристики

 • Термін придатності розчинової суміші: >= 120 хв;
 • Час коригування розчинової суміші: >= 10 хв;
 • Міцність зчеплення розчину з основою після:
  • витримування в повітряно-сухих умовах: >= 0,5 МПа;
  • поперемінного заморожування і відтавання, 50 циклів: >= 0,5 МПа;
 • Об'ємна щільність: орієнтовно 1,45 г / см;
 • Грунтувальні засоби: KREISEL TIEFGRUND-LMF 301, KREISEL PUTZGRUND 330;
 • Температура застосування (повітря, підстави матеріалів): від + 5 °С до + 30 °С;
 • Максимальна товщина шару приклеювання:<= 20 мм;
 • Рекомендована товщина армованого шару: 3-5 мм;
 • Пропорції змішування з водою: 6,5 л води на 25 кг сухої суміші;
 • Витрата (залежить від навичок виконавця і нерівності поверхні): приблизно 4-6 кг/м?;
 • Ц. 1.ГІ3. ЗК5 ДСТУ Б Ст. 2.7-126: 2011.

Спосіб застосування:

Приклеювання плит утеплювача

Підготовлена клейова суміш наноситься на поверхню теплоізоляційних плит. Приприклеюванні плит до різних основ (нерівності до 5 мм) застосовується суцільний методнанесення клейової суміші. Підготовлена суміш розподіляється по плиті тонким шаром утеплювачав достатній кількості. Після чого завдано шар необхідно вирівняти зубчастою стороноюшпателя (з розміром зуба не менше 10х10 мм). При нерівних підставах (нерівності від 5 до 15 мм)клейову суміш нанести полосно-маякових методом.Суміш нанести по периметру плити утеплювача смугами шириною 4-5 см, сформованими у виглядіпризми, при цьому смуги, нанесені по периметру повинні мати розриви, щоб приприклеюванні плит не утворювалися повітряні пробки. На решту поверхню плити завдативід двох до шести точок (маяків) розчинової суміші діаметром 10-12 см. Товщина нанесення смуг імаяків розчинової суміші повинна бути такою, щоб приклеювання плити сталося як попериметру, так і в середній її частині. Потім плиту встановити в монтажне положення і притиснути так,щоб отримати рівну площину з уже змонтованими плитами. Плити приклеювати, щільностикуючи між собою та уникаючи збігу вертикальних швів. Надлишок клейової суміші слідвидалити. Ізоляційні плити повинні бути приклеєні до основи не менш ніж на 60% від своєїплощі. Технологічний перерву до проведення подальших робіт не менше 3 діб з моментуприклеювання плит. Ізоляційні плити необхідно додатково закріпити фасаднимидюбелями. Плити утеплювача з мінеральної вати приклеювати тільки суцільним методом.

Пристрій базового армованого шару

При виконанні базового армованого шару клейову суміш необхідно нанести в достатнійкількості на поверхню плит утеплювача безперервним методом за допомогою відповідногоінструменту (шпателя, гладилки тощо). Потім нанесений шар суміші потрібно вирівняти зубчастоюстороною шпателя (з розміром зуба не менше 10х10 мм). В отриманий клейовий шар необхідновтопити фасадну лугостійку склосітку ТМ KREISEL і, використовуючи рівну сторону шпателя,шпаклювати до повного перекриття склосітки, додаючи в необхідних випадках додатковупорцію клейової суміші. Базовий армований шар повинен мати товщину 3-5 мм. Сусіднісмуги склосітки необхідно укладати з нахлестом не менше 100 мм. До подальших робіт понанесенню декоративного шару дозволяється приступати не раніше ніж через 3 доби. Під чассезонного зниження температури рекомендується використовувати суміш KREISEL COTTAGE 215 звідміткою «ЗИМА», що дозволяє проводити роботи всередині і всередині приміщень при температурі«ЗИМА» наведена в технічному описі продукту. Не допускається проведення робіт під часатмосферних опадів, сильного вітру, сонячного впливу без спеціальних захиснихконструкцій, що обмежують вплив атмосферних чинників.

Примітки

При виконанні робіт рекомендується дотримуватися вимоги актуальною інструкції позастосуванню, а також нормативних документів, що регулюють процес влаштування теплоізоляціїфасадів будівель. Виробник гарантує відповідність клейової суміші KREISEL COTTAGE 215вказаним технічним характеристикам лише при дотриманні правил транспортування, зберіганнята інструкції з виконання робіт, зазначених в описі. Виробник не несе відповідальностів разі неправильного використання продукту або використання з порушенням інструкції позастосуванню.Ще не було питань.