Газоблок Стоунлайт 100/200/600 (120шт. В палеті)

Характеристики.

 Характеристики міцності блоків з газобетону дозволяють зводити будівлі висотою до 3 поверхів з перекриттям зі збірних бетонних та залізобетонних пустотних плит. При монолітному і каркасному житловому будівництві блоки (стінові, перегородкові) використовують як для виконання огороджувальних конструкцій, (зовнішні стіни) так і для внутрішніх стін і перегородок.

Екологічні якості.

Газобетон за своїми екологічними якостями стоїть в одному ряду з конструкціями з дерева. Володіючи властивостями і каменю, і дерева, блоки з газобетону «дихають», регулюючи вологість у приміщенні, вони не горять і не гниють, не іржавіють. Так само блоки з газобетону відрізняються низьким вмістом радіонуклідів, (нижче норми в 10 раз) що відповідає самим суворим санітарно-гігієнічним вимогам.

Пожежна безпека – негорючий матеріал.

Він не горить і цим перешкоджає поширенню вогню, що робить його придатним до застосування для всіх класів протипожежної безпеки

Звукоізоляція.

Якщо між шарами газобетону є повітряний зазор або поверхня стін облицьована більш щільним матеріалом, середня звукоізоляція складе 45-50 дБ. Особливо добре «грузнуть» в газобетоні низькі шумові частоти.

Теплоізоляція.

Теплоізоляційні властивості газобетону обумовлені пористою структурою, повітряні бульбашки, які займають близько 80% матеріалу, забезпечують газобетону високу теплоізоляційну здатність. Теплотехнічні характеристики огороджувальних конструкцій з блоків в 3 рази краще, ніж з керамічної цегли і в 8 разів, ніж з важкого бетону. Взимку газобетонні блоки запобігають значні втрати тепла, а влітку дозволяють уникнути дуже високих температур, тобто створюють сприятливий мікроклімат. У процесі експлуатації таких конструкцій енерговитрати зменшуються на 25-30%. Коефіцієнт теплопровідності газобетону щільністю D 500 в сухому стані — 0,12 Вт/м С.

Оброблюваність.

Газоблок чудово пиляється, ріжеться, стружеться і свердлиться. Простота обробки дозволяє споруджувати конструкції різної конфігурації – від прямих до арочних, обробляти будь-які поверхні, прорізати в них отвори і канали для електропроводки і трубопроводів.

Ще не було питань.