Kreisel 210 Клейова суміш д / кріплення ППС 25кг

Клейова суміш Kreisel 210

Клейовий розчин виробництва Польщі kreisel 210 використовується для надійної фіксації пінополістирольних теплоізоляційних плит до фасадів будівель.

Промисловий виріб являє собою сухий порошок, що містить мінеральні наповнювачі, сполучні речовини і модифікуючі добавки. Після додавання необхідної кількості води утворюється однорідна суміш сіруватого відтінку, яка, затвердівши, перетворюється в морозостійкий, паро і водонепроникний розчин, що забезпечує відмінне зчеплення як з плитами, так і з поверхнями на основі кераміки, силікатів і просто звичайного бетону.

Спосіб застосування виробу крайзель 210

Після підготовки підстави (вирівнювання, механічна очистка і так далі), одержаний розчин наноситься на потрібну поверхню. Якщо плити приклеюються до гладким підстав, можна скористатися площинним методом нанесення клею.

У разі ж нерівних поверхонь клей наноситься з чергуванням смуг, ширина яких – від 3 до 4 див. Після закінчення маніпуляцій плита негайно прикладається до стіни і з максимальною щільністю притискається, щоб вийшла ідеально рівна стикування з сусідніми плитами. Надлишок видавленою в процесі клейової суміші слід акуратно видалити.

До подальших робіт (остаточне згладжування і стирання поверхонь плит, спеціальне кріплення із застосуванням розпірних дюбелів, оформлення скловолокнистого шару) слід приступити тільки через три дні після приклеювання плит.

Важливо знати: зливові дощі, сильні пориви вітру, надмірне ультрафіолетове випромінювання та інші кліматичні фактори можуть перешкодити якісному проведенню робіт. Необхідно забезпечити дану територію спеціальними заслонами, що обмежують їх вплив, або дочекатися, поки погода покращиться.

Компанія Строймат в Києві пропонує своїм клієнтам різні види клею за доступною вартістю і з оперативною доставкою. У нас величезний асортимент і можливість зробити замовлення товарів оптовими партіями за найбільш вигідними цінами від виробника.

Ще не було питань.