Siltek Т-80. Клей для плитки, мішок 25кг

Особливості та характеристика Siltek T80

Рано чи пізно кожна людина стикається з таким процесом, як облицювання стін всередині приміщення керамічною плиткою або будь-яким іншим обробним матеріалом. Це трудомісткий і витратний етап з усього ремонту, так як він вимагає не тільки грошових вкладень для якісного матеріалу, але і розумові пізнання.

Необхідно не тільки вміти покласти підлогову або стінну плитку рівно, як по лінійці. Крім цього, потрібно володіти знаннями про клейових засади, які потрібні для повноцінного кріплення плитки до поверхні. Цінна інформація про складах клею, про його особливості нанесення і використання, а також повна характеристика властивостей даного матеріалу, дозволяють не тільки професійного будівельника, але і звичайному домашньому умільцю, вибирати для своєї оздоблювальної роботи, тільки високоякісні матеріали, без втрати зайвих грошей.

Переходячи до етапу вибору клею T80, як ми вже визначили, необхідно чітко розуміти його призначення та його особливості. Так, наприклад, даний клейовий склад Siltek, використовується тільки всередині приміщення. Призначений для кріплення керамічної, керамогранітної та іншої облицювальної плитки, яка має властивість водопоглинання не менше 3%. Це важливо! На це слід звертати увагу при виборі клейових сумішей.

Сілтек 80 можна використовувати і зовні приміщення, але в такому випадку буде змінено саме замішування суміші. Так, якщо при використанні Siltek клею для плитки всередині приміщення, при замішуванні додається вода, то в разі роботи на повітрі, обов'язково додавання спеціального складу – Siltek Е-120.

Клейовий розчин Siltek, має відмінні властивості, які допомагають провести всю оздоблювальну роботу не тільки швидко, але і надійно. Завдяки високому ступеню адгезія, плитка зчіплюється з поверхнею стіни на довгі роки.

Технічна характеристика Siltek:

Підходить для використання всередині і зовні приміщення;

  • Морозостійкий;
  • Екологічний склад;
  • Експлуатаційна температура від -30 до +40 градусів;
  • Економічність.

Що стосується економічності Siltek. У порівнянні з іншими клейовими складами, даний матеріал не вимагає великих витрат. Середній показник витрати на один квадратний метр становить – 5 кг.

Ціна Сілтек T80

Перш ніж приступати до купівлі даного клейового складу, необхідно провести ретельний аналіз цін на будівельному ринку. Крім цього, необхідно звертати увагу не тільки на вартість одного мішка матеріалу, але а також і на виробника, термін придатності, а також інші характеристики.

У Києві існує величезна кількість магазинів, які пропонують свої «унікальні» суми. На що варто звертати увагу в першу чергу, женучись за низькою цифрою, так це на термін придатності. Дуже часто буває так, що в разі закінчення терміну придатності, з метою швидкого продажу невідповідної продукції, магазин значно знижує вартість (знижка) на товар. Не завжди низька сума, означає високу якість.

Ціна клею Сілтек T80 в нашому будівельному інтернет-магазині «Строймат Київ», становить – 112,26 гривень за один мішок, об'ємом 25 кг.

Ця сума вказана на покупку в роздріб клею Siltek t 80. Оптова, значно відрізняється зниженням чека – 91,56 гривень.

Помітна і приємна різниця, яка допоможе заощадити ваш сімейний бюджет.

Наш магазин допомагає не просто купити клей Сілтек T80, а заощадити на придбанні потрібного товару.

Як придбати клей Сілтек T80?

Для того щоб придбати даний клейовий склад, необхідно просто звернутися до нашого сайту «Строймат Київ». Ми допомагає придбати не лише даний вид клею, але а також і рекомендуємо для придбання – клей для плитки Сілтек T83 іSiltek T801.

Ми пропонуємо купити тільки кращі товари даної фірми, які допоможуть у швидкому ремонту, без втрати якості підсумкового результату.

На нашому сайті можна оформити замовлення, як самостійно, так і звернувшись до наших менеджерів за телефоном (097) 413-25-53.

На будь-яке питання, буде дано докладний відповідь і ради з підбору необхідного інструменту та допоміжних матеріалів.

Крім того, що ми допомагаємо замовляти з комфортом, так ми і оформимо оперативну доставку вашого товару до самих дверей. Уточнити вартість доставки можна у наших менеджерів по телефону, який вказаний трохи вище.

Вибираючи нас, ви вибираєте комфорт та зручність у всьому, починаючи з доставки матеріалів і закінчуючи їх кріпленням.

Ще не було питань.