Гіпсокартон Титан ( Діамант ) 2500*1200*12,5 мм

KNAUF Titan – гіпсокартон, володіє підвищеними експлуатаційними характеристиками. Плита має сердечник високої щільності з додаванням антіпіреновим (противопламеневых), антисептичних і вологовідштовхувальним добавок. Плита має підвищену стійкість до механічних впливів. Має широкий спектр застосування, в тому числі і в огороджувальних конструкціях розташованих поза будівель і споруд.

Область застосування:

Волого - вогнестійкий гіпсокартон KNAUF Titan рекомендується використовувати для обробки приміщень з нестабільним мікрокліматом: санвузли (ванні кімнати і туалети), кухні, передпокої, засклені балкони і лоджії, неопалювані приміщення. Будови технічного призначення або тимчасового проживання - дачі гаражі.

Особливості використання:

Гіпсокартон KNAUF Titan рекомендується монтувати в тих приміщеннях, де влаштована вентиляційна система. При цьому, приміщення з постійним або періодичним перевищенням нормального рівня вологості повинні мати не тільки природну але і примусову вентиляцію , що має захистити поверхню стін і стелі від скупчення конденсату.

В якості додаткового захисту тильна сторона і місця зрізу ГКЛ KNAUF Titan не захищені картоном рекомендується обробити гідрофобними та антисептичні просоченнями. Для декорування рекомендується застосовувати гидроустойчивые оздоблювальні матеріали: керамічну плитку, скляну мозаїку, лакофарбові матеріали і шпалери з вологовідштовхувальний ефектом.

Якщо листи KNAUF Titan використовується в якості конструктивного елемента при створенні міжкімнатних перегородок і простінків, то Внутрішній простір необхідно захищати вологостійкою теплоізоляцією.

ВАЖЛИВО! Для кріплення KNAUF Titan до обрешеткй або поверхні основи необхідно використовувати спеціальні кріпильні засоби (шурупи) так як з-за високої щільності матеріалу звичайні кріплення погано вкручуються в лист.


ВидСтандартний
Товщина12,5 мм
Розмір2500*1200 мм

Ще не було питань.

З цим товаром беруть