Клейова суміш для плитки Kreisel 105

Особливості клею для плитки Крайзель 105

Приступаючи до оздоблювальних робіт своєї квартири або будинку, варто пам'ятати про те, що зовсім скоро потрібно буде вкласти всі свої знання і вміння укладання настінної і підлогової плитки. Даний етап ремонту, зазвичай викликає страх і паніку у людей, хто не має спеціального будівельного освіти, це і правильно. Пов'язано це з тим, що при монтажі плиткового матеріалу необхідно дотримуватися безліч моментів, починаючи від розміру та якості і закінчуючи видом клейової основи.

Зупиняючись на теми плиткової суміші, хочеться відзначити, що саме від правильного вибору даного матеріалу, буде залежати результат вашої роботи.
Щоб уникнути помилок у купівлі клейової суміші, слід точно знати вид і спосіб експлуатації оздоблювального матеріалу. Тобто, якщо передбачається укладання керамограніта, то необхідно купити клей для плитки Крайзель 105.

Матеріал даної фірми, призначений саме для приклеювання керамогранітної плитки на будь-яку підготовлену поверхню. Даний клейовий матеріал kreisel має вигляд сухої суміші, який необхідно розвести певною кількістю води, і він прийме форму однорідною, клейкої маси.
Матеріал даної марки, відрізняється своєю здатністю морозостійкості і вологостійкості, а це означає, що застосовувати цей матеріал можна не лише при внутрішній обробці, але і зовнішньої. Крім цього, він має високу еластичність і адгезію, що дозволяє виробляти монтаж на будь-якій поверхні.

Суха суміш має екологічний склад, який не завдає шкоди здоров'ю людини. Тому, робота з цим матеріалом здійснюється безпечно.

Клей для плитки Крайзель 105 в Києві

Купити клей для плитки Крайзель, можна в будь-якому будівельному магазині. Але перш ніж приступати до замовлення, потрібно ретельно вивчити склад, різновиди матеріалу, а також сфери застосування і ціни.

Наш будівельний інтернет–магазин «Строймат Київ» пропонує вивчати продукцію даної фірми досить докладно. Різновиди сумішей, таких як:
Відрізняються вони між собою областю застосування, а також різницею у вартості.

Ціна клею для плитки фірми Kreisel 105 варіюється в ціновому діапазоні, який становить – 250.00 гривень за мішок

Ціна клею для плитки Крайзель 105 в Києві

Наш будівельний інтернет–магазин пропонує самостійно ознайомитися з асортиментом плиткових розчинів і зробити замовлення.

Ціна клею для плитки Крайзель 105 25 кг у нашому інтернет–магазині, становить – 252,95 гривні.

Важливий момент! Купуючи даний матеріал оптом, вартість одного мішка буде дорівнює – 193.50 гривні

Крім цього, якщо не виходить оформити покупку самостійно, то можна звернутися за телефоном (097)413-25-53 і наші менеджери обов'язково допоможуть з оформленням замовлення клею для плитки Крайзель 105 оптом і в роздріб.

Роблячи свій вибір на користь сухої суміші для укладання матеріалу даної фірми, можна бути точно впевненим в якості і в результаті виконаної роботи.
Монтаж принесе не тільки задоволення в процесі, але і буде служити довгі роки і радувати своїм естетичним зовнішнім виглядом.

Ще не було питань.