Клейова суміш для плитки Kreisel 104

Особливості клею для плитки Kreisel 104

У той час, коли настає час будівельних і ремонтних робіт, людина, яка виконує цю саму роботу, починає дуже активно цікавитися різновидами клейових основ. Починаючи вникати в тему різновидів клейових сумішей для плитки, голова йде обертом від їх кількості. Кожний окремий тип, призначений для певного виду оздоблювального матеріалу та експлуатаційних цілей.
Так, одним з відомих і якісних клейових сумішей, стає – клей для плитки Kreisel 104 в Києві.

Даний вид сухої еластичної суміші, що використовується в роботі з керамічною плиткою, керамогранітом або плиткового каменю.
Відомий факт, що кожен другий чоловік, вибирає саме керамічний плитковий матеріал. Це пов'язано з порівняно невисокою вартістю однієї штуки і легкістю монтажу.
У зв'язку з цим, клей для плитки фірми Крайзель 104 популярний на полицях будівельних магазинів. Важливий критерій у виборі даного клейового матеріалу, є те, що використовувати його можна як при внутрішніх отдельностях роботах, так і при зовнішніх.

Головна особливість – укладання плитки на систему «тепла підлога».
Завдяки еластичній структурі, суміш «схоплює» поверхню і плитковий матеріал намертво без подальшої деформації.

Також, клей для плитки фірми Kreisel 104, дозволяє укладати плитковий матеріал на досить великий шар складу. Таке властивість, відмінно підходить для нерівних поверхонь з поглибленнями. Максимально дозволена товщина клейового шару, становить – 10 мм.

Екологічно чистий складклею для плитки Kreisel забезпечує безпечну роботу з матеріалом.

Ціна клею для плитки Крайзель 104 в Києві

Купуючи клей для плитки Kreisel 104 потрібно пам'ятати про те, що ціна одного мішка буде відрізнятися в кожному будівельному магазині.
Вартість даного матеріалу, залежить від виробника і обсягу одного мішка.
Важливо! Варто завжди звертати увагу на кілограми суміші. Саме від ваги матеріалу, залежить вартість однієї штуки товару.

Наш будівельний інтернет–магазин «Строймат Київ» пропонує детально познайомитися з товаром самостійно на нашому сайті. Ми даємо детальну інформацію за характеристиками і властивостями матеріалу, що цікавить. Крім цього, ціна клею для плиток Крайзель 104 зазначена на сайті, допоможе вирахувати кінцеву суму, що в свою чергу дозволить розподілити свій бюджет.

Ціна клею виробництва Крайзель 104 для плитки в нашому інтернет–магазині, становить – 289,55 гривень.

Зверніть увагу!При замовленні даного матеріалу оптом, підсумкова сума замовлення буде набагато менше роздрібної.
Так, при замовленні оптом, вартість одного мішка складе – 221,50 гривню.

Дані різновиди однієї фірми, призначені для різних областей застосування, а також мають різні експлуатаційні властивості.

Купити клей для плитки

Відповідальний момент вибору готової клейової суміші, пропонує не поспішати, а розраховувати і вивчати все раціонально. Будівельний ринок - досить багатий асортимент матеріалів для укладання плитки.
Якщо ж ігнорувати рекомендацію щодо ретельного вивчення кожного виду суміші, то по незнанню, чи можна купити такий матеріал, завдяки якому красива і дорога плитка у ванній кімнаті, відвалиться через тиждень.

Як ми вже згадували вище, що вартість може змінюватись в різної цінової політики. Для того, щоб знайти для себе більш комфортну і зручну суму за один мішок, необхідно проводити аналіз вартості даного матеріалу.

Роблячи замовлення на нашому сайті, можна самостійно вибрати необхідну кількість матеріалу для плитки, провести попередній розрахунок підсумкової суми і замовити швидку доставку до вашого будинку.
Доставка матеріалів в нашому магазині, починається від 250 гривень по Київській області. Для більш точного розрахунку вартості доставки, слід звертатися до менеджерів магазину.
Якщо ж самостійно зробити дану процедуру не виходить, завжди можна звернутися до наших менеджерів за телефоном (097)413-25-53.

Вибираючи «Строймат Київ» – Ви вибираєте комфорт і висока якість матеріалів, що забезпечить надійність виконаної роботи по укладанні плитки та дасть гарантію терміну служби.

Ще не було питань.