Грунтовка Knauf Grundiermittel 15 кг

Грунтовка Knauf Grundiermittel-склад для поліпшення адгезії

Грунтовка Грундірміттель Кнауф відноситься до полімерних складів. Вона готова до застосування відразу ж після відкриття відра — це зручно, економить час і гарантовано захищає від помилок, які можливі при самостійному розведенні сухого складу водою. За своїми властивостями цей будматеріал від виробника зі світовим ім'ям Knauf-модифікований і лугостійкий, серед його компонентів немає розчинників. 
Головне завдання, яке допомагає виконати грунтовка Grundiermittel Knauf-відрегулювати поглинаючу здатність поверхні, на яку наноситься. Також грунтовка від Knauf покращує адгезію, і це робить її незамінною для застосування на гігроскопічних підставах (таких, які сильно вбирають вологу).

Грунтовка Грундірміттель від Кнауф-особливості та робота з дисперсією 

Застосовуватися цей будматеріал від Knauf може тільки всередині приміщень, при цьому мінімальна температура, при якій можна відкривати відро і починати нанесення грунту Грундірміттель, становить +5 оС. При порушенні температурного режиму властивості шару, який нанесений, не будуть відповідати очікуванням. 
Важливо: поверхня під грунт Knauf повинна бути ретельно зачищена від всіляких забруднень, а після висушена. Також потрібно прибрати все те, що може відшаровуватися.
В основному поставляється фасовка Грундірміттель 10 кг, але буває й інша маса в упаковці за іншою ціною. Використовується склад від Knauf в тому ж вигляді, в якому є у відрі. Особливість:

  • При роботі з газобетонним підставою або іншими – з силікатної або керамічної цегли, а також в якості передує гіпсові суміші грунтовки Грундирмиттель потрібно розбавити склад у відрі водою в пропорції 1:3. 
  • Витрата грунту Грундірміттель від Кнауф залежить від декількох факторів, хоча на упаковці виробник вказує його стандартним – близько 100 грамів на 1 квадратний метр поверхні (в нерозбавленому вигляді). При цьому важливо, що він може бути менше або більше – тут важлива і вбирає здатність самої основи.
Грунтовка від бренду Кнауф-відмінної якості, виробник спеціалізується на виробництві будматеріалів близько сотні років, при цьому вкладає багато коштів в оновлення виробництва. Ціна на будматеріали цього бренду доступна. 

Купити Кнауф Грундірміттель 10 кг в Києві з доставкою

Інтернет-магазин «Строймат Київ» - це можливість швидко і недорого купити всі матеріали Knauf, які є на складі. Грунтовки-популярний і затребуваний товар, тому менеджери магазину стежать за регулярністю поставок і завжди готові дати відповідь на питання, скільки Грундірміттеля від Knauf є на момент замовлення і яка ціна на нього. Інші види грунтовки Кнауф дивіться в каталозі інтернет-магазину.
Оформлення не займає багато часу - можна замовити і купити за телефоном (097) 413-25-53 і обговорити всі умови доставки по Києву та Київській області. Ми працюємо швидко і чітко, чуємо всі побажання клієнтів і намагаємося виконати їх. Замовляйте будматеріали Knauf в перевіреному магазині в Києві з хорошою репутацією і приємними цінами! 

Ще не було питань.