CERESIT CM-11 Клей для керамічної плитки Ceramic, мішок 25 кг

Суміш Ceresit CM 11предназначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних илицементно-вапняних поверхонь плиткою з водопоглинанням не менш 1% (этоплитки з кераміки, фаянсу і т.п. розміром не більше ніж 30x30 см). Растворнаясмесь Ceresit СМ 11 застосовується по міцним недеформованим основам на стенахи підлогах в житлово-цивільному та промисловому будівництві, всередині. Длянаружных робіт, а також для облицювання плиткою з водопоглинанням менше 1 %застосовувати Ceresit CM 11с добавкою Ceresit CC 83. Плитку з природного камнянеобходимо укладати на інших сумішах групи Ceresit CM, а з мармуру - насмесь Ceresit CM 115.

Властивості

  • висока адгезія
  • зручна і проста в застосуванні
  • стійка до сповзання з вертикальних поверхонь
  • водостійка
  • морозостійка
  • екологічно безпечна

Виконання робіт

Суху суміш затворитьчистой водою (температура води від +15 до +20°С) з розрахунку 0,24 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однородноймассы без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або з помощьюмешалки. Потім розчинну суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати.Використання розчинної суміші можливо протягом 2 годин. Приготовленнуюрастворную суміш тонким шаром за допомогою лопатки, шпателя або терки нанести наоблицовываемую поверхню і вирівняти зубчастою теркою або шпателем. Уложитьплитки на нанесену розчинну суміш і притиснути. Максимальна толщинарастворной суміші під плиткою не повинна перевищувати 10 мм. Зубці повинні иметьквадратную форму і відповідати розміру плиток (наприклад, при розмірі плиток15 х 15 см ширина і глибина зуба повинні бути 6 мм, при размереплиток 30 х 30 см - 10 мм).

Примітка

Роботи слід выполнятьпри температурі основи від +5 до +30°С. Всі вищевикладені рекомендацииэффективны при температурі +20°С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окор-кования, схоплювання і твердіння растворнойсмеси може змінитися. Суміш Ceresit CM 11 містить цемент і привзаимодействии з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необходимоберечь очі і шкіру. У випадку попадання розчинової суміші в очі следуетнемедленно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

На підставах з деформационнымишвами останні необхідно дублювати і в облицюванні з подальшою заделкойэластичными герметиками.

При виконанні работснаружи будівель для кріплення плиток застосовується комбінований метод:розчинна суміш наноситься на основу товщиною, що відповідає размерамзубца терки, і на плитку товщиною до 1 мм, покриваючи всю поверхностьравномерно.

Для кріплення плиток наоснованиях, не зазначені в даному технічному описі, слід применятьдругие суміші або мастики груп Ceresit CM або Ceresit CU. У случаеиспользования матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому техническомописании, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися засоветом до виробника.

Техническиехарактеристики

Склад:

цемент з мінеральними наповнювачами та полімерними добавками

Витрата води для приготування розчинової суміші:

0,24 л води на 1 кг суміші

Витрата води та емульсії для приготування розчинової суміші:

0,14 л води на 0,08 л Ceresit CC 83 на 0,08 л Ceresit CC 83

Час споживання розчинної суміші:

до 2 годин

Відкритий час:

20 хвилин

Час коригування:

10 хвилин

Температура основи при нанесенні розчинової суміші:

від + 5 до + 30°С

Сповзання плитки:

не більше 0,5 мм

Розшивання швів:

через 24 години

Адгезія растворак бетонних підстав після:

експлуатації в повітряно-сухому середовищі:

не менше 0,5 Н/мм

замочування у воді:

не менше 0,7 Н/мм

поперемінного заморожування і відтавання, 50 циклів:

не менше 0,7 Н/мм

Температура експлуатації:

від - 50 до + 70°З


Ще не було питань.