SILTEK Т-82 / 20кг Клей для мармуру

Клей Siltek Т-82 призначений для облицювання недеформівних вертикальних і горизонтальних поверхонь мармуровими плитами і природними каменями світлих порід як всередині, так і зовні будівлі.

Переваги

Siltek Т-82 - екологічно чистий матеріал, він володіє відмінним зчепленням з поверхнею підстави, зручний у застосуванні, відрізняється високими водо - та морозостійкими якостями і має білий колір.

Область застосування

Клей Siltek Т-82 використовується при обробці мінеральних недеформованих поверхонь мармуровими плитами і природним каменем світлих порід. Матеріал ефективний при приклеюванні мозаїчних плиток (у тому числі скляних), пристроїв систем «тепла підлога», обробці фундаментів і терас.

Використання

На попередньо очищену від бруду, жиру та інших забруднень поверхню підстави зубчастим шпателем наноситься суміш розчину. Її приготування здійснюється шляхом розведення сухого порошку водою пропорції 0,23-0,25 л на 1 кг. Отримана суміш перемішується низькооборотний молотом, через 5 хвилин після утворення пастоподібної маси процес повторюється протягом 1 хвилини.

Характеристики

  • вага - 20 кг;
  • витрата - 2,2-7,5 кг / м2;
  • міцність на стиск через 28 днів - 0,7-1 МПа.

 

Ще не було питань.