Цемент М-400 25кг

Цемент являє собою штучне неорганічне дрібнодисперсне в'яжуча речовина сірого кольору. Це один з найбільш поширених будматеріалів, який, взаємодіючи з водою та іншими рідинами, формує пластичну масу, незабаром застигаючю і що перетворюється в камневидное тіло.

Цемент є основною складовою багатьох будівельних розчинів — його використовують з метою бетонування, штукатурення, цегляної або інший кладки, здійснення ремонтно-будівельних та оздоблювальних робіт. Цемент знайшов настільки широке застосування завдяки чудовій в'язкому здібності, після закінчення певного періоду часу стаючи міцним «каменем».

Основними достоїнствами цементу є наступні:

  • Тонкість помелу цементу – характеристика, що надає безпосередній вплив на швидкість твердіння розчину і довговічність камневидного тіла. На сам помел, природно, впливає обладнання, що використовується при його виготовленні. Чим тонше помел цементу, тим він швидше буде укріпляти, а міцність такого розчину буде максимально високою.
  • Морозостійкість цементу — максимально можливе число циклів заморожування і розморожування або відтавання розчину протягом визначеного періоду часу. Варто зауважити, що чистий цемент володіє цими якостями не сам по собі, а тільки завдяки спеціальним добавкам.
  • Міцність – характеристика цементу, показывающаяся споживачеві у вигляді маркування безпосередньо на мішку цементу. В якості добавок при його виготовленні застосовується гіпс або подрібнений шлак з відходів заводів металургійної промисловості.

Ще не було питань.