Клейова суміш для плитки Kreisel 102

Клей для плитки Kreisel 102 в Україні

У сучасному світі настільки величезний асортимент будівельних матеріалів, що можна самостійно побудувати свій власний будинок за кілька тижнів. Крім головного процесу побудови будівлі, слід не менш приємний момент – внутрішня обробка. Саме на цьому етапі додання краси, споруда набуває свій остаточний вигляд.

Етапів оздоблювальних робіт існує велика різноманітність, починаючи від поклейки шпалер і закінчуючи установкою гардин. Але є один момент, який лякає багатьох людей в процесі ремонту – це укладання підлогової і стінної плитки.

Безсумнівно, для того щоб домогтися ідеально виконаної роботи по укладанні, потрібно мати певні навички і знання, але і людина без спеціального будівельного освіти, також зможе виконати процедуру викладки керамічного або керамогранитного матеріалу в своїй ванній кімнаті. Найголовнішим моментом перед приклеюванням плитки, є вибір плиткової суміші.

Від правильності вибору клейової основи, залежить надійність і міцність приклеєного матеріалу.

Наш будівельний інтернет–магазин «Строймат Київ» з радістю рекомендує звернути свою увагу наклей для плитки Крайзель марки 102.

Це якісна клейова суміш, яка володіє морозостійкістю і вологостійкістю. Плитку даної фірми можна застосовувати як для зовнішньої обробки, так і внутрішньої.

Крім цього, даний клейовий розчин відмінно підходить для приклеювання оздоблювального матеріалу на таких поверхнях, як:

  • Звичайний бетон;
  • Ніздрюватий бетон (газобетон);
  • Штукатурка;
  • Гіпсовий матеріал;
  • Цементна стяжка.

При купівлі суміші для плитки, потрібно ретельно вивчати склад та термін придатності.

Важливо! Ігноруючи термін придатності плиткового розчину, можна отримати низькі експлуатаційні властивості, а значить значно знизити якість підсумкової роботи.

Середня ціна клею для плитки Kreisel 102

Безсумнівно, перш ніж купити клей для плитки Крайзель 102 , необхідно провести аналіз цін будівельного ринку. Потрібно пам'ятати, що купувати дешевий матеріал не потрібно, так як можна взяти зовсім не те, що очікувалося. Іноді трапляється так, що вартість – якість зовсім не збігаються.

Для того щоб заощадити свій бюджет, але в теж час і вибрати якісного виробництва клейову суміш, слід звертатися в перевірені магазини.

Наш будівельний інтернет–магазин «Строймат Київ» пропонує ознайомитися з усім асортиментом розчинів для плитки на нашому сайті. Зручний інтерфейс самостійно підказує покупцеві, що йому потрібно прочитати та побачити.

Так, крім даного різновидів розчину, пропонується ознайомитися і з іншими видами універсального клейового матеріалу:

Кожна різновид, відрізняється своїми експлуатаційними якостями і областю застосування. А також мають різницю у вартості, за один мішок розчину.

Досліджуючи цінову сходи строймагазинов України, можна помітити, що середня вартість за один мішок розчину, дорівнює – 75.00 гривень.

У нашому інтернет–магазині, вартість одного мішка дорівнює – 105.55 гривні.

Важливо! Ціна клею для плитки Kreisel 102 оптом, за одну штуку, складе – 80.74 гривні.

Тобто стає зрозуміло, що купувати даний матеріал економніше у великому гуртовому кількості. При необхідності, можна оформити швидку доставку по всій Київській області.

Купити клей для плитки Крайзель 102

Визначившись з точною кількістю матеріалу і зробивши попередній розрахунок підсумкової суми замовлення, можна купувати, не виходячи з дому.

Наш будівельний інтернет–магазин «Строймат Київ», з радістю допоможе з оформленням замовлення та оперативної доставки до місця призначення.

На нашому сайті можна зробити покупку, як самостійно, так і звернувшись за допомогою до нашим менеджерам по телефону (097)413-25-53.

Ще не було питань.