Екструзійний пінополістирол CARBON ECO 1200*600*20 (20 аркушів в уп.)

CARBON ECO - унікальний вид продукту, який являє собою теплоізоляційні плити з екструзійного пінополістиролу зі спеціальною фрезерованої поверхнею і спеціальними микроканавками для теплоізоляції штукатурних фасадів та цоколів. Фрезерована поверхню з додатково створеними мікро-канавками забезпечують: максимально можливе зчеплення з штукатурними складами; надійну довговічну захист фасаду; збільшення зчеплення, без збільшуючи витрати штукатурних складів; скорочення часових і трудовитрат на обробку матеріалу; професійне рішення для утеплення фасаду.

Застосування екструзійного пінополістиролу в конструкції фасаду дозволяє: скоротити витрати на матеріали, скоротити витрати на енергію для обігріву будинку, прискорити процес монтажу, полегшити вагу конструкції. Екструзійний пінополістирол захищає конструкцію будинок від негативного впливу кліматичних факторів, оскільки практично не вбирає вологу. Матеріал володіє підвищеною міцністю, не кришиться з часом і захищає конструкцію від зовнішніх фізичних впливів. Екструзійний пінополістирол простий і зручний у монтажі: для кріплення легких плит XPS не потрібна спеціальна кваліфікація у монтажників.

Скорочує витрати на утеплення фасаду, на електроенергію для обігріву будинку. XPS визнаний ефективним рішенням при будівництві пасивних та енергоефективних будинків з мінімальним споживанням енергії, за умови використання системи вентиляції. Володіє нульовим водопоглинанням, не вимагає спеціальних умов для зберігання.Володіє високою міцністю, не осідає з часом і забезпечує вандалостійкість фасаду. Має високе зчеплення з штукатурними і клеять сумішами завдяки унікальній технології фрезерування плит XPS із створенням мікро-канавок. Екологічно чистий продукт, безпечний для людини під час монтажу та подальшої експлуатації.

Переваги:

  • Фрезерована поверхню. Максимальне зчеплення з поверхнею і з штукатурними складами. Не потрібно самостійно фрезерувати поверхню плити.
  • Спеціальні мікро-канавки. Ще більше збільшують зчеплення без збільшення витрат штукатурних складів.
  • Висока теплозбереження. Захищає будинок від втрат тепла. Комфортно взимку і прохолодно влітку.
  • Мінімальне водопоглинання. Практично не вбирає вологу, не набухає і не руйнується.
  • Висока міцність. Не осідає з часом і забезпечує вандалостійкість і надійну, довговічну теплоізоляцію.

Ще не було питань.