Wallmix МК7 Штукатурка декоративна «Камінцева» біла, 25 кг

Штукатурка WALLMIX МК7 призначена для декоративного оздоблення всередині і зовні будинків бетонних, цегельних оштукатурених основ, а також застосування при влаштуванні систем теплоізоляції фасадів з метою одержання різних фактур "короїдів". Передбачає подальшу фарбування акриловими, силікатними, силіконовими та іншими фарбами як на водній основі, так і на основі органічних розчинників.

  • для внутрішніх і зовнішніх робіт
  • армована мікроволокнами
  • високопластична
  • паропроникна
  • волого - і морозостійка

Склад:Суміш цементу з мінеральними заповнювачами і модифікуючими добавками.

Підготовка підстави:

Основа повинна бути сухою, міцною і очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, воску, залишків фарби. Неміцні шари потрібно видалити. Вибої, відколи, тріщини необхідно закрити ремонтною сумішшю. Перед нанесенням штукатурки WALLMIX МК7 слід попередньо обробити адгезійної грунтовкою WALLMIX КВАРЦ-ГРУНТ і витримати 4 години. Основи з високим водопоглинанням необхідно попередньо обробити ґрунтовкою WALLMIX Універсальний і витримати від 4 до 6 годин, а потім нанести шар WALLMIX КВАРЦ-ГРУНТ і витримати 4 години.

Приготування розчину:

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 0,22-0,25 л на 1 кг суміші (5,5-6,25 л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати мішалкою або низькообертовим дрилем з насадкою до однорідної консистенції без грудок і згустків. Після чого розчин витримати 5 хвилин і знову ретельно перемішати. Отриманий розчин необхідно використати протягом 1 години.

Увага! Забороняється додавати в розчин інші компоненти.

Виконання робіт:

При виконанні робіт необхідно дотримуватись вимог діючої нормативної документації.

Штукатурка наноситься на основу товщиною 3-5 мм. Потім формується товщина шару покриття, що відповідає розміру зерна, при цьому інструмент необхідно тримати під кутом 50 ° до оброблюваної поверхні, знімаючи зайву розчинову суміш. В момент початкового схоплювання необхідно за допомогою чистої пластикової терки почати формування фактури. Залежно від часу витримування штукатурки, інтенсивності і напрямку руху терки можна отримати різні «короедные» фактури.

При нормальних кліматичних умовах (температура + 20 ° с і відносна вологість повітря 60%) час твердіння розчину становить приблизно 24 години.

Після формування фактури через 72 години поверхню можна фарбувати фарбами на водній основі, через 7 діб - на основі органічних розчинників.

Увага! Роботи слід виконувати при температурі від +5 °С до +30 °С. Найбільш ефективний результат досягається при температурі +20 °С й відносній вологості 60%. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. До початку виконання робіт, протягом не менше 24 годин, розчин необхідно захищати від потрапляння прямих сонячних променів, а також підвищеної вологості (дощу, туману тощо).

Витрата. Витрата суміші становить 2,8 кг/м?.

Ще не було питань.