Wallmix K27 Клей для плитки високоеластичні

Клей Wallmix K-27 призначений для приклеювання керамічної, кахельної, мозаїчної, плитки грес, а також плитки з граніту і каменю.

Наноситься на такі поверхні, як бетон, легкий бетон, цегляна кладка, цементно-піщана штукатурка, дерев'яна поверхня та гіпсокартонні плити.

Wallmix До 27 застосовується як всередині так і зовні приміщень, у тому числі для облаштування басейнів, камінів, сходів, сходів,при укладанні різних видів плит (в тому числі гіпсокартонних) великих розмірів, при монтажі підлоги з підігрівом і антиобледенительных систем високої потужності.

Товщина шару клею Wallmix До-27 не повинна перевищувати 5 мм Плитка щільно кладеться на основу і невеликими обертальними рухами вдавлюється в масу. Кладку можна підправити протягом 10 хвилин.

При укладанні плитки великого розміру бажано наносити клейову масу Wallmix K-27 і на зворотну поверхню плитки, при цьому клейова маса не повинна підніматися більш ніж на половину глибини шва. Плитка укладається з відкритими швами. Мінімальна товщина шва 2 мм.

"Робочий" час розчинової суміші не менше 0,3 години.

Витрата: 2 кг сухої суміші на 1 м? основи при товщині шару 1 мм

Ще не було питань.