Wallmix F12 Клей для систем теплоізоляції

Клей Wallmix Ф-12 призначений для кріплення фасадних пінополістирольних і мінераловатних плит, а також облаштування за ним гідрозахисного шару, армированого щелочноустойчивой склосіткою при утепленні фасадів будівель і споруд різного призначення.

Рекомендована Wallmix F-12 для приклеювання плит з екструдованого пінополістиролу з жорсткою поверхнею або з термічно нанесеними насічками.

Виконання робіт:

Нерівності більше 10 мм слід попередньо вирівняти отштукатуриванием поверхні (наприклад штукатуркою WALLMIX C-15).

У разі якщо поверхня стіни має нерівності більше 10 мм, то клейовий розчин наноситься на пінополістирольну плиту (пінопласт) смугами шириною близько 50 мм на відстані 20 мм від країв плити по всьому її периметру, і додатково у вигляді окремих клейових точок посередині плити. Смуги, нанесені по периметру повинні мати розриви. Площа приклеювання повинна становити не менше 60% від площі плити.

Якщо поверхня стіни має нерівності до 5 мм, то клейовий розчин наноситься на пінополістирольну плиту (пінопласт) смугами шириною приблизно 50 мм на відстані 20 мм від країв плити по всьому її периметру, а потім посередині. Смуги, нанесені по периметру повинні мати розриви.

Якщо поверхня стіни не має відхилень, то клейовий розчин наноситься суцільним способом по всій поверхні теплоізоляційної плити за допомогою зубчастого шпателя з розміром зубців 10*10 мм або 12*12 мм (для плит з мінеральної вати і екструдованого пінополістиролу – лише суцільний спосіб нанесення).

Перед нанесенням клейового розчину на плиту з мінеральної вати обов'язково провести його втирання в волокна плити. При використанні екструдованої пінополістирольної плити в якості утеплювача, перед приклеюванням до основи, необхідно провести механічну обробку абразивним матеріалом її глянцевій поверхні з обох сторін.

Ширина швів не повинна перевищувати 2 мм Залишки клейового розчину необхідно видалити до її затвердіння. Можливі нерівності теплоізоляційного шару з пінополістирольних плит, які виникли в процесі кріплення, через дві доби після приклеювання шліфують. Не менш ніж через 3 доби виконують механічне кріплення плит утеплювача до основи.

Увага:

Роботи слід виконувати при температурі від +5°с до +30°с. Найбільш ефективний результат досягається при температурі +20°с й відносній вологості 60%. При інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. При виконанні робіт, фасад необхідно захищати від попадання сонячних променів, а також від підвищеної вологості (дощу, туману).

Витрата клеюВолмикс Ф-12. Витрата суміші становить 4,5-5 кг/м2 .

Ще не було питань.