THOMSIT TK199 Універсальний фіксатор для ПВХ, ХВ, текстильних покриттів, 5кг

Фіксатор Ceresit (THOMSIT) TK 199 - фіксує текстильні і ХВ-покриття на основах з матеріалів усіх типів включаючи ПВХ. Запобігає утворенню ям, бульбашок на підлоговому покритті. Просте нанесення і економічна витрата. При використанні не вимагає попередньої обробки основи грунтовкою. Допускається застосування в системах тепла підлога. Витримує механічне навантаження від стільців з роликами. Забезпечується легка заміна підлогових покриттів.

Область застосування

Ceresit (THOMSIT) TK 199 був спеціально розроблений для фіксації текстильних підлогових покриттів до різних підставах. У поєднанні з надійною фіксацією забезпечується легке видалення прикріплюються матеріалів. В якості основи може використовуватися покриття з ПВХ, ХВ, лінолеуму, камені, терраццо.

Особливості використання

Для підготовки підстави його необхідно ретельно очистити від різних забруднень, напливів, масляних плям, пилу і бруду. Всі дефекти і нерівності поверхні необхідно виправити за допомогою ремонтних сумішей THOMSIT.

Вибрані підлогові покриття укладається на поверхню підстави, розбудовується за розмірами. Матеріал згортається до половини приміщення, потім рівномірно наноситься Ceresit (THOMSIT) TK 199. Для нанесення фіксатора на поверхню матеріалу має гладку виворітну сторону використовується дрібнопористий поролоновий валик.

Вбираючі підлогові матеріали обробляються крупнопористым валиком або шпателем. Для обробки кутів використовується маленький валик або пензель. Укладання підлогового покриття на вбираючі підстава (цементно-піщана стяжка) здійснюється через 10 хв після нанесення фіксатора. Укладання на щільне невбираючі підстава (щільні бетони) здійснюється через 20-30 хв.

Якщо матеріал підлогового покриття не пропускає через себе вологу, а матеріал підстави щільний не пористий і не вбирає, це з'єднання шарів здійснюється через 30-90 хв після обробки поверхні. У цьому випадку готовність визначається дотиком руки, клей не повинен прилипати до неї.

Особливості зберігання: 12 міс. у герметичній упаковці;

Витрата: 0,05-0,3 кг/м2;


Ще не було питань.