THOMSIT Т425 Фіксатор для килимових плиток, 10 кг

Фіксатор Ceresit (THOMSIT) Т 425 не має в складі органічного розчинника. Економічний і технологічно наноситься на поверхню валиком. Забезпечує просту і легку заміну підлогового покриття. Допускається використання струмопровідних підлогах і системах з підігрівом підлоги, витримує механічні навантаження від стільців на роликах.

Область застосування

Фіксатор Ceresit (THOMSIT) Т 425 був спеціально розроблений для утримання плиток які вільно лежать з синтетичним або повстяним бітумної виворотом, які згодом повинні бути видалені. Облаштування струмопровідного підлоги, можливо, за умови додавання до складу Ceresit (THOMSIT) Т425 добавки THOMSIT Т 422. Може застосовуватися як на мінеральних основах, так і на існуючих підлогових покриттях (лінолеум, ПВХ плитки, облицювальний камінь тощо). Розрахований на слабкі та середні механічні навантаження. Допускається як сухе, так і вологе чищення прикріпленого підлогового покриття.

Особливості застосування

Поверхня необхідно очистити від масляних плям, пилу, бруду та інших речовин, що перешкоджають адгезії матеріалів. При наявності на поверхні дефектів, тріщин, впадин вони закладаються ремонтною сумішшю типу THOMSIT. При значних перепадах та дефектах поверхню необхідно вирівняти за допомогою самовирівнюються сумішей і заливок виробництва Ceresit і THOMSIT.

Ceresit (THOMSIT) Т425 наноситься рівномірно з використанням дрібнопористих валиків або зубчастих шпателів. Для укладання покриттів з гладкою виворотом на існуюче покриття використовується дрібнопористий валик.

Особливості зберігання: 12 міс. у герметичній упаковці;

Витрата: 01-015 кг/м2;


Ще не було питань.