Теплозвузоизоляция KNAUF ТЕПЛОрулон 041, 50мм, 18 м. кв, 0,9 м. куб

Теплозвузоизоляция KNAUF ТЕПЛОрулон 041, 50мм, 18 м. кв, 0,9 м. куб
Характеристики
 • Щільність:
  11 кг/м3
 • Товщина:
  50-100мм
 • Розмір:
  (2*50)*1200*7500
В наявності
Роздріб:
510,52
Оптова ціна:498.63 грн
Велике замовлення?
Потрібна знижка?
Набирай

Мінеральний утеплювач KNAUF ТЕПЛО випускається в рулонах, товщиною 50 мм, 18 м2 в одному рулоні або 0,9 м3. Теплоізоляційний матеріал виготовляється з розплавлених силікатних гірських порід, ідеально підходить для побутового та промислового утеплення.

Сфера застосування мінерального утеплювача

Мінеральна вата в рулонах відноситься до числа безпечних та екологічно чистих будівельних матеріалів. В основі виготовлення мається на увазі використання виключно натуральних компонентів, не містять шкідливих і токсичних речовин. Вата володіє відмінними теплоізоляційними властивостями, поглинає звук, застосовується для внутрішнього і зовнішнього утеплення стін, стель і дахів, кроквяних систем і міжповерхового простору. Ще однією незаперечною перевагою утеплювача є його упаковка в рулони, матеріал стискається в обсязі до 5 разів, що дуже зручно при його транспортуванні. До інших достоїнств мінеральної вати слід віднести такі характеристики матеріалу:

 • Вата абсолютно негорючий матеріал, стійкий до дії хімічних реагентів і біологічно активних мікроорганізмів (не схильне до гниття, утворення грибка і цвілі);
 • Утеплювач не їдять гризуни і комахи, він не боїться дії прямих сонячних променів, перепадів температури та опадів;
 • Рулонний утеплювач може використовуватися для житлових і адміністративних будівель.
Основні властивості матеріалу

Мінеральна вата Knauf теплорулон відрізняється хорошою проникністю води і пари, не горить, витримує температуру до 1000 С. Еластична структура істотно спрощує процес укладання вати. У структурі матеріалу не використовують акрилових і формальдегідних добавок, здатних завдати шкоди життю та здоров'ю людини і тварини.

Щільність11 кг/м3
Товщина50-100мм
Розмір(2*50)*1200*7500

Ще не було питань.