Siltek F-35. Високоміцна стяжка для підлоги товщиною 5 – 50 мм, мішок 25кг

Характеристика стяжки Siltek F35

Як довго ви йшли до того моменту, щоб все-таки почати в своїй квартирі робити ремонт. Найбільше, на очі попадається підлогу на кухні, адже навіть всі меблі, що на ньому стоїть, має нахил вліво або вправо. Пов'язано це з тим, що поверхня підлоги залита звичайним бетонним розчином, без подальшого вирівнювання. За рахунок тривалого часу, а також не дотримання технологій при залиття підлоги, з часом навіть бетон, втрачає свої властивості і починає обсипатися, тріскатися, що само собою призводить до деформації підлоги.

Тому, вирішивши виправляти ситуацію, не варто упускати такий важливий момент, як використання вирівнюючої статевої суміші.

Розчини з даними призначенням, дозволяють в найкоротші терміни позбавитися від всіх нерівностей на поверхні підлоги, а також набагато швидше закінчити основні етапи ремонту. Однією з найбільш затребуваних і актуальних сумішей на будівельному ринку, є – стяжка для підлоги Siltek F35.

Стяжка фірми Siltek F35, є високоміцним матеріалом, для створення тонкошарового вирівнювання поверхні. Даний розчин дозволяється використовувати, як зовні, так і всередині приміщення. Затребуваність саме цієї марки Siltek f, пояснюється її багатофункціональністю. Так наприклад, розчин застосовується при заповненні міжпанельних швів і заливання обігрівальних деталей. Крім цього, відмінні властивості суміші, дають можливість заливати підлоги під крутим нахилом, без зайвої скатки і перевитрати матеріалу.

Переваги суміші фірми Siltek f:

  • Швидке затвердіння;
  • Морозостійкість;
  • Армована основа матеріалу;
  • Підвищена стійкість до деформації.

Стяжка для підлоги Siltek, призначена для нанесення тонкого шару вирівнюючи. Рекомендований шар від 5 до 50 мм.

Не просто так, кожна марка стяжки Siltek f, має свій рекомендований шар. Це пов'язано і з властивостями розчину і наявністю додаткових добавок. При призначенні суміші в 50 мм, не варто заливати стяжку в шар 20 див. Результатом такого рішення стане тільки втрата грошей, власних сил і часу.

Важливо завжди слідувати інструкції по використанню даного матеріалу. Пов'язано це з тим, що при неправильному застосуванні та ігноруванні рекомендацій виробника, можна зробити свою ситуацію з підлогою ще гірше, ніж було в первісному вигляді. Не варто забувати, що будь-які дефекти можна виправити і підправити, але чи варто це великий втрати грошей, яка чекає в такому випадку?

Сілтек F35 в Києві

Даний будівельний матеріал є у великій кількості, в кожному будівельному магазині Києва.

Але потрібно втрачати час на пошуки якісної стяжки для підлоги фірми Siltek F35?

Безсумнівно, якщо ви маєте вільний час, можна побродити по магазинах у пошуках потрібного матеріалу, а можна не виходячи з дому, оформити замовлення і купити товар на сайті будівельного інтернет-магазину «Строймат Київ» і просто дочекатися доставки до квартирної двері.

Наші фахівці з радістю підкажуть асортимент фірми Siltek F і допоможуть підібрати необхідну вирівнюючу суміш саме під ваш випадок. Так, наприклад, не меншим попитом серед покупців користуєтьсястяжка Siltek F20. Вона володіє такими ж чудовими властивостями вирівнювання, але і в теж час, має свої особливості у рекомендованому шарі і застосування.

Купити стяжку Сілтек F35

Визначившись з тим, що Ви віддаєте перевагу саме цій марці суміші, необхідно визначитися з потрібною кількістю матеріалу.

Важливо!Перед тим, як оформляти замовлення, слід провести аналіз цін і прийти до наступного висновку.

Ціна вроздріб - завжди вище, ніж оптова вартість за один мішок.

Ціна вирівнюючої суміші фірми Сілтек Ф35 – 130.5 гривень.

Ціна суміші при покупці в опт – 106.49 гривень.

Ви бачите різницю? А щодо того, щоб її відчути і тим самим заощадити свій бюджет?

Для кожного покупця, є відмінна можливість оформити замовлення і купити матеріал з доставкою в потрібній кількості – самостійно. У разі якщо виникли труднощі з вибором і покупкою товару, то завжди можна звернутися до наших спеціалізованим менеджерів інтернет-магазину «Строймат Київ».

Хіба не супер, мати можливість, так замовляти продукцію: зателефонувати за номером (097) 413-25-53, створити і оплатити замовлення і вже через пару годин, отримати свій товар, доставкою прямо до дверей.

Вибираючи нас, ви вибираєте якість товару і надійність і красу свого будинку. «Строймат Київ» – це не просто магазин, а путівник у світ ремонтних рішень без зайвих вкладень.

Ще не було питань.