Siltek F-20. Стяжка для підлоги товщиною до 100 мм, мішок 25кг

Особливості та характеристика суміші Сілтек Ф20

Ваш процес ремонту, дійшов до важливого етапу – вирівнювання бетонних підлог? Тоді потрібно взяти себе в руки, прочитати цю статтю, більш ніж уважно. На перший погляд, може здатися, що ваша поверхню в квартирі або на виробництві, не така вже й деформована, а невелика опуклість, сховається встановленням обладнання або меблів.

Але як би не так. Вже при встановленні технічних приладів або кімнатного шафи, можна зіткнутися з першими проблемами.

За рахунок того, що поверхня буде мати хвилеподібну форму, різні западини і навпаки височини, меблі буде встановлена хитке і криво, а при встановленні якогось механічного обладнання на нерівність, можуть виникнути непередбачені проблеми. У зв'язку з цим, перед тим, як укладати завершальне підлогове покриття, слід виконати професійне вирівнювання підлоги.

Необов'язково звертатися за допомогою до будівельних служб, можна і самостійно зробити свій підлогу рівним, з допомогою стяжки для підлоги Siltek F20.

Дана марка призначена для заливання розчину на жорсткі підстави. Таке призначення має місце бути, завдяки великому дозволеним шару нанесення. Так, даний розчин дозволяється заливати на шар від 40 до 100 мм.

Заливка підлоги може бути і ззовні приміщення та всередині, крім цього, даний матеріал відмінно підходить для заливки підлоги під ухилом.

Важливо!При виконанні стяжки підлоги під ухилом, в суміш додається не вода, а спеціальна композиційна суміш Siltek Е-120.

Стяжка Siltek F20 відрізняється перевагами, які виділяють її серед конкурентів:

  • Простота нанесення;
  • Велика допустима товщина нанесення;
  • Підходить для робіт всередині і зовні приміщення;
  • Швидкий процес висихання;
  • Екологічний склад.

Також для більшого вибору, наш будівельний інтернет-магазин «Строймат Київ», рекомендує звернути свою увагу настяжку Siltek F35.

Стяжка Сілтек F20 в Києві

Будівельні магазини рясніють величезним асортиментом різних сумішей для вирівнювання підлогових поверхонь від різних виробників. Але не варто забувати про те, що для того щоб не стати жертвою неякісного товару, слід віддавати перевагу тільки відомим маркам продукту, який офіційно сертифікований, а також підтверджений позитивними відгуками споживачів.

Наш будівельний інтернет-магазин «Строймат Київ» відрізняється від інших магазинів тим, що ми надаємо тільки якісні товари від відомих виробників з швидкою доставкою по всьому місту і області. Так одна з яких є –Siltek стяжка різних марок.

Ми за якість, ми за те, щоб наш покупець не витрачав свій бюджет просто так, а вкладав свої гроші тільки в продукцію, яка за підсумком дасть максимальний результат.

Купити стяжку для підлоги Siltek F20 в Києві

Трохи вище ми нагадали про те, що необхідно ставитися з усією серйозністю до вибору виробника будівельних матеріалів. Але також слід ретельно проводити аналіз цін на потрібну продукцію.

Говорячи про стяжці Сілтек Ф20 необхідно згадати про те, що ціна даного матеріалу, буде мати різницю в кожному окремому будівельному магазині.

У нашому інтернет-магазині, ціна на стяжку для підлоги Siltek F20, становить – 94.02 за мішок.

Але! І це ще не все. У разі, якщо купити суміш Siltek – оптом, то вартість одного мішка, буде дорівнює – 76.74 гривні.

Визначившись з маркою потрібного матеріалу, а також з кількістю мішків, можна приступати до оформлення замовлення і оперативної доставки – самостійно на нашому сайті, або ж звернувшись до менеджерів магазину, телефоном (097) 413-25-53.

Ми з радістю допоможемо купити суміш Siltek Ф20 і оформимо її доставку до вашої двері в найкоротші терміни.

Вибираючи нас – ви замовляєте тільки якісний товар і швидку доставку, прямо до будинку.

Ще не було питань.