Склохолст Wellton Econom, щільність 40 г/м2, рулон 50м2

Малярний стеклохолст 40 г/м2 під фарбування стін: замовляйте в «Строймат Київ»

Склохолст, відомий в народі як «павутинка» або «стеклофлизелин», створений для підготовки стін до фарбування і використовується у випадках, коли необхідно швидко і якісно закрити дрібні тріщини, але при цьому не хочеться витрачати час на шпаклівку. Матеріал не тільки заощаджує дорогоцінний час під час ремонту. Його застосування дозволяє добитися ідеально гладких стін і попередити появу нових тріщин усадки будівлі.

Склохолст Wellton w40 г/м2: особливості і переваги

Склохолст від відомої компанії Wellton є повністю екологічним, натуральним матеріалом. Підходить для стін з будь-яких матеріалів, починаючи від гіпсокартону і закінчуючи цеглою. Матеріал може володіти різною щільністю, тому вибирати його слід виходячи з цілей застосування. Призначення склополотна 40 г/м2 від Wellton вважається універсальним.

Використовувати стеклохолст з міцністю 40 г/м2 рекомендується:

 • В якості армуючого матеріалу стін і стелі під шпаклівку і фарбування.
 • Замість стеклообоев під фарбування будь-якими фарбами.
Народна назва «павутинка» матеріал отримав з-за своєї будови. Він складається з ниток скловолокна і здійснюється шляхом їх пресування, щоб в результаті отримати ідеально гладкі і тонкі листи, що за своїми властивостями не поступаються стеклообоям, але без рельєфу. Саме відсутність рельєфу дозволяє склополотна 40 г/м2 витримувати безліч фарбувань втрати якості ремонту.
Перед нанесенням склополотна від бренду Wellton не потрібно великої кількості попередніх робіт. Досить ретельно очистити поверхню від усіх забруднень, зашпаклювати тріщини великі, провести обробку грунтовкою і спеціальним клеєм для склополотна. Після цього клеїться сам стеклохолст від Wellton w40 г/м2, обробляється грунтовкою і проводиться декоративна обробка.
«Павутинку» використовують в ремонті не тільки для попередження появи тріщин, але і як оригінальне дизайнерське рішення при обробці поверхонь стін і стель. Малярний стеклохолст виробництва Wellton отримав популярність за рахунок порівняно невисокій вартості в порівнянні з відмінним результатом його використання і простоті нанесення.

Малярний стеклохолст Велтон 40 г/м2: всі переваги матеріалу

 • Безпека. Матеріал екологічний, гігієнічний, повністю безпечний для здоров'я, тому його можна сміливо використовувати і в житлових, комерційних, виробничих приміщеннях.
 • Гіпоалергенність. Не представляє небезпеки для алергетиків, може використовуватися в дитячих кімнатах.
 • Пожежна безпека. Не підтримує горіння.
 • Не притягує пил і статику. Поверхні, де наклеєний стеклохолст від Велтон 40 г/м2 довше залишаються чистими, а при необхідності їх можна спокійно мити.
 • Довговічність. Склохолст стійкий до негативних оточуючих факторів, не гниє під впливом води, вологи, високих температур.
 • Зносостійкість. Володіє підвищеною стійкістю до механічного впливу.
 • Армуючі властивості. Якісно усуває всі нерівності стін, при цьому дає їм можливість «дихати».
 • Простота використання. Легко клеїться на будь-яку поверхню, економить час і матеріали для ремонту.
 • Багаторазове фарбування. Перефарбовувати стіни з наклеєним скловолокном можна не один раз.
Поєднання порівняно невеликий ціни на стеклохолст Велтон 40 г/м2, простоту його застосування та відмінного результату роблять матеріал одним з найбільш затребуваних під час ремонту.

Особливості нанесення склополотна від Wellton

 • Обробіть поверхню шпаклівкою і грунтовкою для забезпечення кращої адгезії матеріалів.
 • Під час наклеювання листів рекомендується дотримуватися необхідний температурний режим в приміщенні (+18-25ºC) і попередити потрапляння прямих сонячних променів на матеріал.
 • Наносити клей для склополотна виробника Wellton слід виключно на стіну, матеріал же прикладається до обробленої стіні в сухому вигляді.
 • Наносити фарби можна тільки після повного висихання склополотна від компанії Wellton. Воно становить близько 24 годин в середньому.
 • Для фарбування використовуються різні види фарб: інтер'єрні, водоемульсійні, латекстные, силіконові. Бажано наносити фарби у кілька шарів.
Використання склополотна виробництва відомого бренду Wellton під час ремонту дозволяє помітно заощадити час і трудові витрати. А в онлайн-гіпермаркеті «Строймат Київ» ви можете вибрати і придбати стеклохолст Велтон 40 за ціною від виробника. Замовляйте через корзину на сайті або телефонуйте за телефоном (097) 413-25-53.

Ще не було питань.