SILTEK Т-88 / 25кг Клей для гіпсокартону

Клей для ГКЛ Сілтек Т-88 є альтернативним способом кріплення гіпсокартонних листів до бетонної поверхні. Зазвичай монтаж ГКЛ до бетонної основи здійснюється за допомогою алюмінієвих профілів, але Сілтек Т-88 дозволяє виконати кріплення без них.

Переваги:

Клей для гіпсокартонних листів Сілтек Т-88 простий у застосуванні, має високу адгезію й такими якостями, як екологічність, стійкість до сповзання, пластичність і мінеральність.

Область застосування:

Клей для ГКЛ Сілтек Т-88 може використовуватися виключно для внутрішніх робіт. Його застосовують для кріплення гіпсокартонних листів без використання алюмінієвих профілів до не деформованим підстав.

Використання:

Поверхня, до якої буде кріпитися ГКЛ, необхідно підготувати: очистити від бруду та будівельного пилу, заштукатурити нерівні ділянки (>30 мм) за добу до початку робіт. Якщо основа володіє сильною гігроскопічністю, його необхідно обробити грунтовкою глибокого проникнення.

Розчин готується з розрахунку 0,3 л води на 1 кг суміші. Компоненти перемішуються міксером до утворення маси однорідної консистенції без грудок. Повторіть процедуру через 5 хвилин і приступайте до нанесення клею на гіпсокартон (60% площі аркуша повинна бути покрита приблизно 5-міліметровим шаром).

Характеристики:

Вага – 25 кг

Ще не було питань.