SILTEK Т-84 / 25кг Клей для облицювання камінів і печей

Термостійкий клей для камінів та печей Siltek Т-84 має високу міцність з'єднання з бетонними та цегляними поверхнями. Діапазон експлуатаційних температур: 0 ° С ... + 150 ° С Має підвищену еластичність, що робить його зручним при облицюванні основ з невеликими дефектами поверхні. Стійкий до сповзання.

Може бути використаний для кріплення керамічної, клінкерної, теракотової і майолікового плитки з максимальним розміром до 40 x 40 див. Готова суміш придатна для використання не менше 2:00 з моменту замішування.

До складу Siltek Т-84 входить портландцемент ПЦ I-500, спучений перліт, що запобігає термічні деформації, целюлозні волокна і різні добавки

Область застосування

Клей Siltek Т-84 використовується для обробки камінів, печей, димоходів всередині приміщень Допускається використання в якості штукатурки суміші для вирівнювання поверхні печей і камінів з максимальною товщиною штукатурного шару 1 див. Рекомендується використовувати для облицювання теплих підлог з водяним нагрівом.

Особливості використання

Поверхня основи необхідно очистити від пилу, бруду, кіптяви і сажі. Вона повинна бути міцною і однорідної за своїм вбираючими характеристиками. Каміни і печі, не експлуатувалися необхідно протопити не пізніше ніж за 3 доби перед початком обробки.

Siltek Т-84 може бути використаний в як ремонтної суміші для заповнення невеликих тріщин і виправлення нерівностей. На поверхню основи клей наноситься за допомогою зубчастого шпателя. Розмір зубця залежить від розміру самої плитки. Готовий розчин наносять на невелику площу поверхні основи, яку можна обробити за 20 хв. Час коригування плитки становить 10 хв.

Витрата:5,4-8 кг / м2.

 

Ще не було питань.