SILTEK Т-81 / 25кг Клей для плитки високоеластичний


Siltek T-81 – клей, що використовується при облицюванні всіх видів мінеральних недеформівних вертикальних і горизонтальних поверхонь плитками, за винятком мармурових.

Переваги

Основними перевагами клею є його морозостійкість, зручність застосування, висока пластичність, можливість використання як для зовнішніх, так і внутрішніх поверхонь. До переваг клею для плитки також слід віднести його стійкість до сповзання і екологічність.

Область застосування

Siltek T-81 застосовується для облицювання мінеральних недеформованих поверхонь облицювальними плитками з водопоглинанням >= 3%. Клей компанії Siltek також дозволяє використовувати його при облицюванні поверхонь зовні будинків при умові застосування композиції Siltek Е-120 замість води.

Використання

Поверхня основи повинна відповідати декільком критеріям: вона повинна бути чистою, недеформіруемой, рівною, позбавленої неміцних ділянок і тріщин. Клеюча суміш готується шляхом змішування сухої суміші Siltek Т-81 чистою водою в пропорції 0,21-0,23 л на 1 кг з наступним перемішуванням до утворення пастоподібної маси (через 5 хв знову перемішати). Змочувати плитку не потрібно. Розчинна суміш наноситься зубчастим шпателем.

Характеристики:

  • вага – 25 кг;
  • витрата – 2-8 кг/м2;
  • міцність на стиск через 28 днів - >= 0,3 МПа.

Ще не було питань.