SILTEK М2 / Gr Мурувальна суміш для пористих блоків.

Для приготування суміші потрібно всього лише слідувати інструкціям, вказаним на упаковці: в підготовлену ємність слід влити чисту воду з розрахунку 200 мл / кг сухої суміші і висипати вміст мішка. Все добре перемішати з використанням будівельного міксера або вручну.

Після висихання Сілтек М-2 утворює міцний еластичний, морозостійкий шов, який не висипається і не піддається впливу грибків, дозволяє використання суміші при закладенні швів або дрібних тріщин. Наявний у складі перліт підвищує опір конструкції перед впливом морозов (шов не промерзає).

Область і спосіб застосування:

Для роботи з укладання блоків з використанням такої суміші знадобиться кельню і шпатель з зубцями 10х10 мм, ширина підбирається індивідуально. Кельма служить для накладання розчину перед подальшим укладанням, а з допомогою шпателя з блоку потрібно прибрати надлишки суміші і укласти на нього наступний, але сильно притискати блоки не рекомендується, тільки щільно зафіксувати. Готові блоки повинні бути чистими і сухими, щоб не знизити адгезію з сумішшю.

Повне затвердіння наступає після закінчення 2-4 годин.

Витрата:якщо використання суміші не перевищує 1 мм / м2, то мішки 25 кг вистачає на 1 м3 блоків. Така суміш не застосовується з гіпсовими матеріалами


Ще не було питань.